Konkursa “Jauno satiksmes dalībnieku forums 2018” labākā skola – Baložu vidusskola!

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) gada noslēgumā izvērtē organizētos projektus; konkurss jaunajiem un topošajiem velosipēdistiem “Jauno satiksmes dalībnieku forums 2018” bija viens no projektiem, kurā skolas pelnīja punktus.  Šajā konkursā pēc punktiem par labāko skolu kļuva - Baložu vidusskola!
 

Taču Baložu vidusskolas kļūšana par labāko skolu Latvijā ir likumsakarīga, jo skola jau 10 gadus sekmīgi piedalās CSDD organizētajos konkursos un augstie rezultāti ir apliecinājums milzīgajam darbam, ko ieguldījuši pedagogi un skolēni.
 

Īpaši jāizceļ pēdējos trīs gadus, kad baložnieki ar izciliem rezultātiem pārstāvēja Latvijas godu Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensību lielajā finālā.
 

CSDD katru gadu ar īpašām sacensībām jaunajiem velosipēdistiem veicina drošību uz ceļiem. Katrs, kurš ir piedalījies un ieguvis jaunas zināšanas un prasmes, pēc tam var justies daudz pārliecinošāk un drošāk uz ceļiem gan pilsētās, gan ārpus tām. Jauno satiksmes dalībnieku forumu, lai uzlabotu skolēnu zināšanas un prasmes ceļu satiksmes drošībā, CSDD rīko jau 25. gadu pēc kārtas.
 

Pēc uzvaras reģionos un Latvijas finālā, punktu kopskaitā Baložu vidusskola ieguvusi visvairāk punktus - 233. Otrajā vietā ar 205 punktiem ierindojas Priekuļu vidusskola,  savukārt trešajā vietā ar 162 punktiem ierindojas Rucavas pamatskola.
 

Šogad 1. kārtā noritēja 32 sacensības. Visi sacensību dalībnieki varēja nokārtot velosipēdu vadītāju eksāmenu un noslēgumā skolā saņemt vadītāja apliecību.  Savukārt 2. kārtā norisinājās reģionālie pusfināli, kur 1. – 3. vietu ieguvušās komandas, kopā 24, devās uz fināla sacensībām Rīgā, Biķernieku sporta kompleksā.
 

Šajā gadā CSDD jauno velosipēdistu sacensību pirmās kārtas sacensībās piedalījās vairāk kā 2000 bērnu; visvairāk jauno satiksmes dalībnieku komandas pieteicās Ogres sākumskolā – 36 komandas.
 

Jauno satiksmes dalībnieku foruma satura izstrādē CSDD sadarbojas ar Valsts izglītības satura centru. Sacensības organizē un vada CSDD, tās finansē OCTA, savukārt Latvijas izlases dalību Foruma trešās kārtas sacensībās nodrošina Latvijas Automoto biedrība (LAMB). Forumu atbalsta apdrošināšanas sabiedrība ERGO un Sadales Tīkls.
 

Liels paldies skolotājiem, kas motivē bērnus piedalīties Jauno satiksmes dalībnieku forumā un apgūt ceļu satiksmes drošības noteikumus.

 

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa

10.12.2018.

 

  Drukāt