7 dienās apkārt pasaulei

Nometnes ”7 dienās apkārt pasaulei” dalībnieki apgalvos, ka nē, bet 7 valstīs pabūt gan sanāks. Jūlija 7 dienās izdzīvojām ceļojuma garšu privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97”organizētajā, Ķekavas novada domes atbalstītajā nometnē Apšuciemā - Baltijas jūras krastā.

 

Tika „pabūts” Itālijā, Spānijā, Grieķijā, Anglijā, Krievijā, Francijā un pat Indijā. Mēs iepazinām valstīm raksturīgos ēdienus, dejojām nacionālās dejas, veidojām mākslas darbus un pat devāmies „svētceļojumā” uz Apšuciema Balto kāpu. Mēģinājām sadraudzēties dažādās valodās un uzzināt katrai valstij raksturīgo, īpašo.

 

Kur vēl ekskursija uz Pūres šokolādes muzeju un Latvijas ceļu muzeju! Vai Jūs esat apmeklējuši Antonio Gaudi smilšu skulptūru festivālu Spānijā vai modes skati Parīzē? Vai Jūs zināt, kas ir Grieķijas olimpiskās spēles? Mēs to izbaudījām! Nometnieki, vai vēl atcerieties un vingrojiet īpašo rīta rosmes kompleksu „7 tibetieši”? Nedēļas laikā pie mums ciemojās loka šāvēji, kur katrs varēja izmēģināt spēkus trāpīt mērķī. Jau par tradīciju ir kļuvušas orientēšanās sacensības ar laika atzīmēm - gluži kā īstās sacīkstēs. Tika griezti riņķi, lekts ar lecamauklām, spēlēts futbols un florbols, veidoti skaisti mākslas darbi un dejots, dejots un dejots!

 

Liels paldies vecākiem, kas uztic mums savus bērnus! Paldies labākajai skolotāju komandai: Sandrai, Santai, Agnesei, Ivettai, Ivetai! Paldies Ķekavas Sporta aģentūrai, īpaši Dacei Cīrulei, kas aizlienē mums sporta inventāru! Paldies, Ķekavas novada domei par atbalstu konkursā- bez tā realizēt tik apjomīgu programmu būtu grūti! Līdz nākamajai vasarai, kad „dosimies”uz Amerikas kontinentu!

 

Nometnes ”7 dienās apkārt pasaulei” vadītāja

Anda Knospiņa

  Drukāt