Interešu izglītības nodarbības

2020./21.m.g.

Programma

Joma

Apakšprogramma

Kolektīvs

Vadītājs

Diena

Laiks

Telpas

mob.

Kultūrizglītības

Mūzika

Jauktais koris

 

I.Lagzdiņa

O.

15.30-17.00

VSK.zāle

26364081

 

 

 

 

 

C.

16.30-18.00

VSK.zāle

 

 

 

Zēnu koris

 

I.Lagzdiņa

P.,Tr.

13.50-15.00

VSK.zāle

 

 

 

2.-4.kl.koris

 

L.Matveja

O.C.

13.00-13.40

Sākumsk.zāle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teātris

Teātra pulciņš

2.-4.kl.

U.Brīvlauka

O.C.

13.40-15.00

Sākumsk.zāle

29389058

 

 

 Radošā drāma

1.kl.

A.Tauriņa

Piekt.

13.00-13.40

Sākumskola

 

 

Deja

Mūsdienu deja

Mini versija

I.Tamane

Pirmd.,C.

13.40-15.00

Spoguļzāle

29137603

 

 

 

1.-4.kl.

 

 

 

 

 

 

 

 

Mazā versija

I.Tamane

Pirmd.,C.

17.00-18.30

Spoguļzāle

 

 

 

 

3.-5.kl.

 

 

 

 

 

 

 

 

Versija 6.-9.kl.

I.Tamane

Pirmd.,C.

15.15-16.35

Spoguļzāle

 

 

 

Tautas dejas

Ķekaviņa

M.H.Vanaga

Pirmd.,Tr.

15.00-17.00

Sākumsk.zāle

29773542

 

 

 

3.-4.kl.

J.Kalniņš

 

 

 

26485863

 

 

 

Ķekaviņa

M.H.Vanaga

Pirmd.,Tr.

17.00-19.00

Sākumsk.zāle

29773542

 

 

 

8.-9.kl.

J.Kalniņš

 

 

 

26485863

 

 

 

Ķekaviņa

M.H.Vanaga

O.,C

16.00-18.00

Sākumsk.zāle

29773542

 

 

 

5.-7.kl.

J.Kalniņš

 

 

 

26485863

 

 

 

Ķekaviņa

M.H.Vanaga

Pirmd.Tr.

13.00-15.00

Sākumsk.zāle

29773542

 

 

 

1.kl.

J.Kalniņš

 

 

 

26485863

 

 

 

Ķekaviņa

M.H.Vanaga

O., C.

14.00-16.00

Sākumsk.zāle

29773542

 

 

 

2.kl.

J.Kalniņš

 

 

 

26485863

 

 

 

Pirmskola I

M.H.Vanaga

O., C.

18.00-18.45

Sākumsk.zāle

29773542

 

 

 

 

J.Kalniņš

 

 

 

26485863

 

 

 

Pirmskola II

M.H.Vanaga

O.,C.

18.45-20.15

Sākumsk.zāle

29773542

 

 

 

 

J.Kalniņš

 

 

 

26485863

 

Vizuālā un vizuāli plastiskā māksla

Keramikas pulciņš

1.-9.kl. I gr.

A.Bērziņa

Tr.

13.00-14.00

keramikas darbn.sāksk.

29274855

 

 

 

1.-9.kl. II gr.

 

 

14.00-15.00

 

 

 

 

 

Glazēšana

 

Tr.

15.00-17.00

 

 

 

 

 

Glazēšana

 

O.

15.00-17.00

 

 

 

 

Telpu noformēšana

9.-12.kl.

A.Miškina

Pirmd.

14.30-17.30

mājt.kab.

27730033

 

 

Dizains un tehnoloģijas

5.-9.kl.

J.Aizups

Piektdiena

15.00-17.00

z.darbm.kab

 

 

 

Radošie pirkstiņi

1.kl.

E.Salnāja

C.

13.00-14.00

 

 

 

 

Skolas avīze "Ķekavas ķirbītis"

 9.-12.kl.

D.Gžibovska

0.

13.50-15.20

Ķekavas v-sk.

 

Sporta izglītība

Galda spēles

Dambrete

1.kl.

L.Tauriņa

Pirmd.

13.50-14.30

sāk.skolā

 

 

 

 

1.kl.

 

O.

13.00-13.40

 

 

 

 

 

1.kl.

 

O.

14.50-15.30

 

 

 

 

 

2.-3.kl.

 

O.

13.50-14.30

sāk.skolā

 

 

Sports

Florbols

3.kl.

I.Vancāns

Pirmd.

16.00-16.40

Sāksk.sporta z.

29653457

 

 

 

 

 

Tr.

16.00-17.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

 

 

Piekt.

16.00-16.40

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

4. kl.

 

Pirmd.

16.40-17.30

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

 

 

Tr.

17.00-18.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

 

 

Piekt.

16.40-17.30

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

1.kl.

G.Orste

Pirmd.

14.30-15.10

Sāksk.sporta z.

22062624

 

 

 

 

 

Tr.

14.30-15.10

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

 

 

Piekt.

14.30-15.10

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

2.kl.

 

Pirmd.

15.15-16.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

 

 

Tr.

15.15-16.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

 

 

Piekt.

15.15-16.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

Basketbols meitenēm

5.-8.kl.

E.Gribuste

Pirmd.Tr,P.

15.00-16.30

Ķek.vid.sp.z.

29334322

 

 

 

9.-12.kl.

 

Pirmd.Tr,P.

16.30-18.30

Ķek.vid.sp.z.

 

 

 

 

1.-2.kl.

S.Čapa

O.

14.30-15.30

Sāksk.sporta z.

29636035

 

 

 

 

 

C.

14.30-15.30

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

3.-4.kl.

 

O.

15.30-16.30

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

 

 

C.

15.30-16.30

Sāksk.sporta z.

 

 

 

Basketbols zēniem

8.-12.kl.

A.Eglītis

O.

15.00-16.30

Ķek.vid.sp.z.

29297336

 

 

 

 

 

C.

15.00-16.30

Ķek.vid.sp.z.

 

 

 

Basketbols zēniem

2.kl.z.

M.Puļļa

Pirmd.,

15.00-16.00

Sāksk.sporta z.

 

 

 

 

 

 

Piektd.

14.00-15.00

 

 

 

 

Galda teniss

1.-4.kl.

V.Berežkovs

O.,Piektd.

15.00-16.30

Sākumsk.

29233960

 

 

 

5.-9.kl.

 

O.,Piektd.

16.30-18.00

Sākumsk.

 

 

 

Peldēšana

3.-4.kl. z/m

I.Puhovs

Tr.

15.00-15.50

Baseins

29453015

 

 

 

5.-8.kl. z/m

 

 

16.00-16.50

 

 

 

 

 

10.-12.kl. z/m

 

piektd.

15.00-15.50

 

 

 

 

 

2.kl.

I.Jansone

Pirmd.

14.15-14.55

 

28274382

 

 

 

 

 

O.

14.15-14.55

 

 

 

 

 

5.-12.kl.

B.Medne

O.

15.00-15.50

 

 

Tehniskā jaunrade

Avio un rakešu

Lidmodelisms

2.-4.kl.

Z.Līdaks

O.

16.00-18.30

Sākumsk.

26337641

 

kosmiskais modelisms

 

 

 

C.(1.10.20.)18.00-20.00

18.00-20.00

 

 

 

  Drukāt