LIVE RIGA

2009.gada 28.oktobrī, LR Uzņēmumu reģistrā reģistrēts nodibinājums "Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs" (RTAB), kura dibinātāji ir Rīgas dome, aviosabiedrība “airBaltic”, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA) un Latvijas

Tūrisma Aģentu asociācija (ALTA). RTAB nodarbosies ar tūrisma veicināšanu un Rīgas tūrisma iespēju popularizēšanu ārvalstīs.


RTAB dibinātāju balsu sadalījumā 70% pieder Rīgas domei, bet pārējiem partneriem aviosabiedrībai “airBaltic”, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijai (LVRA) un Latvijas Tūrisma Aģentu asociācijai (ALTA) katram 10%.  RTAB kā savas darbības un Live Rīga zīmola vadmotīvu izvirzījis principu „Labi rīdziniekam - labi tūristam.“

 

 

 

Zemgales tūrisma asociācija 

Ķekavas TIC ir Zemgales tūrisma asociācijas biedrs kopš 2009. gada.Biedrība „Zemgales Tūrisma Asociācija” (ZTA) ir viena no jaunākajām reģionālajām tūrisma asociācijām Latvijā - dibināta 2003.gada 30.decembrī

un tās mērķi ir veicināt tūrisma attīstībai labvēlīgu vidi un sekmēt mūsdienīgas, vidi saaudzējošas tūrisma nozares attīstību Zemgalē. Šobrīd Asociācija apvieno 42 biedrus.

 

 

 

Vidzemes tūrisma asociācija                                          

Sabiedrikā organizācija "Vidzemes tūrisma asociācija"(VTA) dibināta 1997. gadā.     
Asociācijas dibinātāji un biedri ir uzņēmēji, vietējās pašvaldības,
Vidzemes augstskola un citas ar tūrismu saistītās organizācijas un personas.

 

 

 

Skaisto skatu aģentūra

Ķekavas TIC iespējams reģistrēties maršrutiem, ko piedāvā Skaisto skatu aģentūra. Ja piesakās vairāk par 10 dalībniekiem uz vienu ekskursiju, autobuss no

Rīgas iebrauc Ķekavā un pietur pie Doles Tautas nama, lai uzņemtu ekskursantus.

 

 

 

 

Atpūtasbāzes.lv

Informācija par atpūtas bāzēm, apskates objektiem, tūrisma maršruti, ziņas, videoklipi.

 

 

 

Ceļo Gudri 

Ceļo Gudri ir noderīgs ceļojuma plānotājs – meklē informāciju par atpūtas,
apskates vietām, lasi ziņas un seko līdzi pasākumiem. Izvēlies un Ceļo Gudri!

 

Daugmales Jāņa bišu medus 

"Daugmales Jāņa bišu medus" - īsts Latvijas bišu medus, ražots Daugmalē.
Saimnieka Jāņa Sulutaura pārvaldībā ir ap 300 bišu saimju, kuras ievāc
un atnes līdz pat 20 dažādām medus šķirnēm un citus vērtīgus bišu produktus.


Lindas Kunstmanes Pampāļu podi                 

Lindas Kunstmanes Pampāļu podi ar purva saknēm - Kurzemes tradicionālā keramika kopā ar oriģināliem papildinājumiem - purva saknēm, kuras šos darbus padara neatkārtojamus. Tie ir funkcionāli dizaina priekšmeti; svētkos un ikdienā praktiski lietojami mākslas darbi.

Īstās Jāņa ziepes

Ziepju darbnīca IK "Īstās Jāņa ziepes" piedāvā 100 % ar rokām darinātas
aromātiskās ziepes, vannas burbuļbumbas, ķermeņa skrubjus, jūras sāļus u.c. produktus vannai un ķermenim. Produkti tiek ražoti pēc speciāli izstrādātām receptēm no augstvērīgām izejvielām tepat latvijā.

Baldones ceļotājs

Dabā nekas nestāv uz vietas. Viss plūst, aug, attīstās, krīt, dalās, veidojas. Tā radāmies arī mēs, un mūs sauc tūrisma birojs „Baldones ceļotājs”. Ļoti negribējās kļūt par kārtējo XY Tour, tomēr jaunu velosipēdu izgudrot nevar. Katrā ziņā droši varam apgalvot, ka pie mums atradīsiet vairāk oriģinālu, inovatīvu un iespējams cenas ziņā pievilcīgu iespēju ceļošanai Eiropā, Latvijā un Baldones novadā.

Viegli ceļot

Portāls tiem, kam patīk ceļot, apmeklēt jaunas vietas un ar saviem atklājumiem dalīties ar citiem. Portāla veidošānā var iesaistīties ikviens.

 

 

Accommodation Services & Consultations

Ja meklējat privātumu un lielāku komfortu kā ierasts viesnīcās, apartamentu īre būs vislabākais variants. Mūsu mājaslapas katlogā atradīsiet kā visērtākos apartamentus galvaspilsētas vēsturiskajā centrā un luksus klases apartamentus pludmales un koncertu pilsētā Jūrmalā, tā arī apartamentus mierīgai atpūtai Latvijas reģionos un vēl daudz un dažādus piedāvājumus Jūsu ideālajām brīvdienām Latvijā!

  Drukāt