JAUNIEŠU BRĪVPRĀTĪGAIS DARBS

Ja vēlies pievienoties augošajam to jauniešu pulkam, kuri Eiropā un visā pasaulē dara brīvprātīgo darbu, internetā ir daudzas vietas, kur vari izvēlēties sev vislabāko variantu!

Brīvprātīgais var būt ikviens. Nepieciešama tikai motivācija, līdzjūtība un vēlme strādāt un mācīties no citiem. Ir daudzi iemesli, kādēļ cilvēki izlemj darīt brīvprātīgo darbu. Parasti viņi vēlas dot citiem ko labu un panākt izmaiņas viņu dzīvē. Neatkarīgi no tā, kad nolemsi kļūt par brīvprātīgo un ko tieši nolemsi darīt, tas tev dos neskaitāmus ieguvumus. Darīdams brīvprātīgu darbu, palīdzēsi atsevišķiem cilvēkiem, sabiedrībai un videi. Tev būs iespēja satikt jaunus cilvēkus un vienlaikus padziļināt izpratni par sabiedrību.

Brīvprātīgo darba pieredze var noderēt arī tavā karjerā, jo attīstīsi un iegūsi jaunas sociālās, tehniskās, kopdarba un problēmu risināšanas iemaņas.

www.ljp.lv- Aicina jauniešus iesaistīties LJP brīvprātīgā darba grupā un iegūt pieredzi nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu organizēšanā un koordinēšanā

www.brivpratigajiem.lv - Visas brīvprātīgā darba iespējas Latvijā

www.europa.eu - Brīvprātīgā darba iespējas

www.jaunatne.gov.lv/lv/erasmus/eiropas-brivpratigais-darbs- Eiropas brīvprātīgais darbs

www.crossculturalsolutions.org - Starptautisks brīvprātīgais darbs

www.worldwidehelpers.org - Simtiem projektu visā pasaulē

www.jic.kekava.lv/index.php/lv/nodarbinatiba/brivpratigais-darbs/bd-iespejas - Brīvprātīgais darbs Ķekavas novadā

www.jaunatneslietas.lv/lidzdaliba/informativie - Par brīvprātīgo darbu u.c. tēmām

www.facebook.com/search/top/?init=quick&q=jic%20kekava&tas=0.4516889518920073 – par brīvprātīgo darbu un citiem pasākumiem

  Drukāt