Ar deju lielizrādi “Abas Malas” svinēs Latvijas simtgadi

Deju lielizrāde “Abas Malas”, kurā ar mūsdienu tehnoloģijām un mūziku satiekas pagātnes, tagadnes deja, vēsture, mūsu bijušais, esošais, Latvijas dzimšanas dienā stāstīs stāstu par ikvienu no mums. Izrāde 17., 18. un 19. novembrī skatītājus priecēs “Arēnā Rīga”.

 
Deju lielizrāde “Abas Malas” ir unikāls un vēl nebijis projekts Latvijā gan tehniskās realizācijas, gan mākslinieciskās ieceres kontekstā. Tajā mūzika un deja satiek mūsdienu mākslas tehnoloģijas, radot iespēju piedzīvot Latvijas stāstu vēl nebijušā gaismā. Katrs lielizrādes vizuālās izteiksmes elements – horeogrāfija, scenogrāfija, gaismu režija, TV kameru darbs un projekcijas – ir veidots kā viens vienots veselums. Telpiskas ilūzijas radīšana, dejas papildinājums ar tematiskām lielizmēra ilustrācijām ir tikai daži no elementiem, kas paceļ deju lielizrādes novērotāja piedzīvojumu citā līmenī. Tā nav vēstures stunda, bet personīgs pārdzīvojums un iespēja būt par nozīmīgu daļu no lielizrādes “Abas Malas”, esot arī skatītājam. Tas ir simts gadus sens stāsts par mums pašiem – Latvijas cilvēkiem – un mūsu zemi, kuras dzīslās plūst laika upe Daugava, ko uz īpaši radītas 2000 kvadrātmetru lielas mākslas projekciju skatuves izdejo vairāk nekā 450 baleta, laikmetīgās un tautas deju dejotāji.
 

Deju lielizrāde “Abas Malas” “Arēnā Rīga” būs skatāma 2018. gada 18. novembrī un 19. novembrī, kad paredzēta Latvijas Televīzijas tiešraide.
 

2018. gada 17. novembrī paredzēts ģenerālmēģinājums ar publiku, uz kuru ir pieejamas biļetes par pazeminātu maksu.
 

Multimediālā deju lielizrāde “Arēnā Rīga” notiks 18. un 19. novembrī, tāpat skatītāji aicināti apmeklēt arī lielizrādes ģenerālmēģinājumu – ar publiku, kas notiks 17. novembrī. Biļetes organizatori aicina iegādāties jau laikus Biļešu Serviss kasēs. Biļetes pieejamas četrās cenu grupās – pa 8, 18, 28 un 38 eiro, savukārt biļetes uz ģenerālmēģinājumu maksā no 5 līdz 28 eiro.
 

Atlaides tiek piemērotas:

Iegādājoties biļetes "Biļešu Serviss" kasēs, tostarp Circle K kasēs, un interneta portālā www.bilesuserviss.lv, apkalpošanas maksa netiek piemērota, bet visām biļetēm tiek piemēroti papildu 00,60 EUR kā norises vietas maksa.
 

Biļešu atlaides tiek piemērotas šādām personu grupām:

  • 10 % – daudzbērnu ģimenēm, uzrādot Latvijas Goda ģimenes apliecību "3+ Ģimenes karte" vai daudzbērnu ģimenes statusu apliecinošu dokumentu;
  • 10 % – pensionāriem, uzrādot pensionāra apliecību;
  • 10 % – personām ar I, II vai III invaliditātes grupu, uzrādot invaliditātes apliecību;
  • 10 % – politiski represētajām personām, uzrādot politiski represētās personas apliecību;
  • 10 % – grupām, ja vienā pirkuma reizē tiek iegādātas vairāk nekā
  • 10 biļetes;
  • 20 % – grupām, ja vienā pirkuma reizē tiek iegādātas vairāk nekā 30 biļetes.


Atlaides netiek summētas!


Biļetes vairumā ir iespējams arī rezervēt un izpirkt, rakstot uz rezervacijas@bilesuserviss.lv vai info@bilesuserviss.lv.


Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot), neaizņemot atsevišķu sēdvietu, sēžot vecākiem klēpī, ieeja ir bez maksas.

 

 

 

 

Lelde Kristiāna Vozņesenska

Deju lielizrādes "Abas Malas"

Mārketinga un sabiedrisko attiecību pārstāve

08.08.2018.

 

  Drukāt