1993. gadā noslēgts un 2010. gada 17. jūnijā atjaunots sadraudzības apliecinājums starp Ķekavas novada pašvaldību un Bordesholmu, lai attīstītu attiecības kultūras, sporta, saimniecības, kā arī municipālajā jomā, un, īpaši, tiekoties jaunatnei


Turcija, Nilufera (2010. gads)
2010. gada 25. jūnijā ar Niluferas (Bursa) pašvaldību noslēgts nodomu protokols kopīgai rīcībai starptautisku projektu sagatavošanai un realizēšanai.
Baltkrievija, Braslava (2010. gads)
2010. gada 30. septembrī Ķekavas novada Dome paraksta nodomu protokolu ar Braslavas rajona izpildkomiteju par sadarbību ekonomikas, tirdzniecības, zinātnes, un kultūras jomās.
Azerbaidžāna, Nizami (2011. gads)
2011. gada 27. augustā parakstīts protokols par savstarpējo sadarbību ar Nizami (Baku) pašvaldību, vienojoties par savstarpējas pieredzes apmaiņas organizēšanu, kopīgu projektu īstenošanu vietējās ekonomikas, sociālajā un sabiedrisko pakalpojumu jomās, kā arī kopīgu pasākumu īstenošana.
Polija, Gostina (2011. gads)
2011. gada 8. septembrī noslēgts līgums par partnersadarbību ar Gostinas pilsētas pašvaldību darba pieredzes apmaiņas, kultūras, sporta pasākumu organizēšanas, izglītības, drošības un Eiropas līdzfinansējuma fondu piesaistīšanas un projektu realizācijas jomās.
Lietuva, Raseiniai (2013. gads)
2013. gada 16. februārī noslēgta vienošanās par sadarbību ar Raseiniai rajona pašvaldību šādās jomās: atbalsts biznesam, investīcijām; izglītība, kultūra, māksla; veselības aizsardzība, tūrisms, sports; ekoloģija un racionāla dabas resursu izmantošana.
Arhīvs
  Drukāt