1.jūlijā darbu uzsāk jaunā Ķekavas novada dome 19 deputātu sastāvā, par Ķekavas novada domes priekšsēdētāju vienbalsīgi tika ievēlēts Juris Žilko.


Baldones sporta komplekss aicina piedalīties “Baldones veselības skrējienā 2021”
Baldones sporta komplekss sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas Savienību, aicina Ķekavas novada iedzīvotājus piedalīties “Baldones veselības skrējienā 2021”.
Latvijas Pasts aicina iedzīvotājus pēc administratīvi teritoriālās reformas precizēt adreses
Administratīvi teritoriālās reformas rezultātā Latvijas Pasta darbībā izmaiņas nav paredzamas – sūtījumi tiks piegādāti atbilstoši patlaban spēkā esošajām adrešu indeksu teritorijām tāpat kā līdz šim. Savukārt klientiem, norādot saņēmēja adresi, vienīgās izmaiņas būs novadu nosaukumos vietās, kur notikusi to apvienošana.
Ceļu satiksmes izmaiņas Baldonē
Lai novērstu avārijas situāciju Baldonē, kas radusies ūdensvada plīsuma rezultātā, šobrīd notiek remontdarbi un ir ceļu satiksmes izmaiņas Daugavas ielā.
Kapusvētki Baldonē 2021. gadā
Kapu svētki ir īpaša svētku tradīcija Latvijas kapsētās jūlijā un augustā, lai dzimtas lokā atcerētos savus aizgājējus. Aicinām iepazīties ar kapusvētku norises datumiem 2021. gadā Baldones pilsētā un Baldones pagastā.
Baldones bāriņtiesa šobrīd turpina darbu tāpat kā līdz šim
Kopš Baldones novada pievienošanās Ķekavas novadam, Baldones bāriņtiesa saņem iedzīvotāju jautājumus par tālāko iestādes darbību jaunajā novadā. Šobrīd iestādes darbībā izmaiņu nav un darbs turpinās kā ierasts.
Iznācis informatīvā izdevuma "Ķekavas Novads" jūlija numurs
Otrdien, 13.jūlijā iznācis informatīvā izdevuma "Ķekavas Novads" jaunākais numurs. Tajā aicinām lasīt par jaunievēlēto Ķekavas novada domi, bērnudārza “Ieviņa” jauno piebūvi, kā arī citām pašvaldības un iestāžu aktualitātēm.
Baldones muzejā apskatāma porcelāna izstāde
Baldones muzejā līdz 31. jūlijam apskatāma krāšņa izstāde: baldonieša, Baldones vidusskolas skolēna Teo Ralfa Jēkabsona personīgās kolekcijas izstāde "Porcelāna trauki".
Turpmāk Baldones novada aktualitātes uzzini Ķekavas novada informatīvajos kanālos
Lai pēc novadu apvienošanas rūpētos par to, ka visa jaunizveidotā Ķekavas novada aktualitātes būtu iedzīvotājiem ērti pieejamas un pārskatāmas, turpmāk arī par Baldones novada jaunumiem komunicēsim Ķekavas novada informatīvajos kanālos.
  Drukāt