Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā
9. janvārī Lēdmanē, sacensībās vieglatlētikā telpās, savus pirmos šā gada startus aizvadīja vieglatlēti no visas Latvijas. Pirmo vietu 40 m skrējienā ieguva Ķekavas novada sporta skolas audzēknis Artūrs Isajevs.
Noslēdzies jauniešu projekts “My voice matters”
7. februārī, Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centrā norisinājās projekta “My voice Matters: Europen young citizens initiative”(Manai blasij ir nozīme: Eiropas jauniešu pilsoniskā iniciatīva) noslēguma tikšanās, kurā piedalījās 26 Ķekavas novadā dzīvojoši jaunieši vecumā no 13 – 25 gadiem.
Pedagogu pieredzes apmaiņa ,,Labā prakse”
2015.gada 12.martā Ķekavas novada pašvaldības bērnudārzā ,,Avotiņš” norisinājās 2014./2015.mācību gada pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas metodiskā darba pieredzes apmaiņa ,,Labā prakse”.
,,Cālis 2015’’ bērnudārza ,,Bitītē"
Kā jau katru gadu, gaidot pavasari, pirmsskolas izglītības iestāde ,,Bitīte’’ organizēja 28.februārī mazo vokālistu dziedāšanas konkursu ,,Cālis 2015’’.
„Ķekaviņas” dejotāji skatē Salaspilī
11.martā "Ķekaviņa" dejotāji piedalijās deju skatē "Salaspilī"
Vokālā ansambļa „Rasa” panākumi konkursā „Balsis – 2015”
Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis „Rasa” nu jau ceturto gadu startē vokālās mūzikas konkursā „Balsis”.
Bērnudārzs ,,Ieviņa’’ aicina uz tikšanos auklītes kopā ar saviem audzēkņiem, kuri vēl neapmeklē iestādi
Bērnudārzs ,,Ieviņa’’ aicina auklītes kopā ar saviem audzēkņiem, kuri vēl neapmeklē iestādi uz tikšanos.Tēma ,,Padziedāsim, padejosim”
Bērnudārza „Bitīte” audzēkņu panākumi bērnu vokālajā konkursā „Odziņa 2015”
Saulainā svētdienas dienā 15.martā Ķekavas kultūras namā izskanēja gadskārtējais bērnu vokālais konkurss „Odziņa 2015”.
Ķekavas vidusskolā 1.klasē pieteikto bērnu un potenciālo pirmklasnieku vecāku sapulce jau šodien
28.aprīlī 19.00 aicinām visus 2015./2016.mācību gadam Ķekavas vidusskolā 1.klasē pieteikto bērnu un potenciālo pirmklasnieku vecākus uz sapulci
Bērnudārzs „Bitīte” ielūdz uz pavasara koncertu
Bērnudārzs „Bitīte”ielūdz uz pavasara koncertu „No sirsniņas sirsniņai” otrdien 14.aprīlī plkst. 10.00.
Bērnudārzā „Bitīte” aizvadīts koncerts „No sirsniņas sirsniņai”
Sagaidot pavasari , jau piekto gadu pēc kārtas bērnudārza „Bitīte” konsultatīvais centrs rīkoja koncertu „No sirsniņas sirsniņai”.
Aizvadīts turnīrs mākslas vingrošanā “Sniegpulkstenīšu kauss 2015”
Sacensības norisinājās no 11. līdz 12. aprīlim Ogres novada sporta centra telpās
Aizvadīta 2. kārtas koru skate- Ķekavas novada koriem augsti rezultāti
23.aprīlī Ķekavas pagastā, Doles Tautas namā tika atklāts 2. kārtas koru skašu dziesmu maratons, lai uzzinātu, kuri kori piedalīsies XI skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkos.
Dace Kolosovska vesera mešanā Aizkrauklē izcīnījusi 2.vietu
23.aprīlī Aizkrauklē aizritēja sacensības Aizkraukles novada Sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā „Metēju diena””. Vieglatlētikas sacensībās spēkiem mērojās audzēkņi no Ķekavas, Aizkraukles, Iecavas, Jaunjelgavas, Murjāņiem, Vecumniekiem, Valmieras un Lietuvas, startējot lodes grūšanā, vesera, šķēpa un diska mešanās.
Uz XI Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkiem startē arī Ķekavas novada vispārizglītojošo skolu skolēni
21.aprīlī Jūrmalā, Bulduru Dārzkopības vidusskolā, norisinājās Pierīgas reģiona vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa- izstādes "Rakstu darbi" un tērpu kolekciju skates noslēguma pasākums.
Peldētāju veiksmīgie starti sacensībās
18. aprīlī Liepājā notika starptautiskās sacensības peldēšanā, kurās startēja septiņi Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi.
Bērnudārzā "Ieviņa" tematiskais pasākums ,,Ceļojums Eiropā’’ aizvadīts
2015.gada 22.aprīlī Ķekavas novada bērnudārzs ,,Ieviņa’’ aicināja citas novada izglītības iestādes uz tematisko pasākumu ,,Ceļojums Eiropā’’.
Panākumi riteņbraukšanā- Uzvaras SEB MTB maratonā 2015
Svētdien, 26. aprīlī tika aizvadīts Latvijas lielāko riteņbraukšanas sacensību "SEB MTB" maratona pirmais posms no Cēsīm līdz Valmierai.
Skolēnu sporta un prāta spēļu pusfinālā Jelgavā ERGO balvas izcīna divas Ķe-kavas vidusskolas klases
30. aprīlī Jelgavā notikušajā Vislatvijas skolēnu sporta un prāta spēļu “ZZ čempionāta” pusfinālā tā atbalstītājs apdrošināšanas sabiedrība ERGO apbalvoja savas favorītklases – Ķekavas vidusskolas 5b klasi, Ķekavas vidusskolas 8a klasi un Auces vidusskolas 11a klasi.
Uzvaras mākslas vingrošanas sacensībās “Baltijas pērle” 2015
Sacensības notika 27.-29. aprīlim, Svetlogorskā, Kaļiņingradā.
Ķekavas Mākslas skola piedāvā maijā
Ķekavas Mākslas skola maijā piedāvā radošas bērnu izstādes
Intensīvās deju dienas "Iekustini savu pasauli"
Tuvojas sezonas noslēgums un "JVclubs Dance Company" ir sagādājis īpašu pārsteigumu mūsu dejotājiem - deju sezona jūnijā ir pagarināta par vienu nedēļu! Intensīvās deju dienas- katrai dienai sava programma ar tēmu "Iekustini savu pasauli". Pieteikties var ikviens!
Biedrība „Solis tuvāk” sesto gadu rīko diennakts nometnes Daugmalē
Biedrība „Solis tuvāk” sesto gadu rīko diennakts nometnes Daugmalē ar mērķi nodrošināt iespēju saturīgi pavadīt laiku, sniegt informāciju par mūsu novada un kaimiņu novadu kultūru, vēsturi un amatniekiem, iepazīstināt ar citu tautu kultūrām, attīstīt bērnu praktiskās iemaņas, dot iespēju apgūt tūrisma un orientēšanās pamatelementus.
Aicina apmeklēt semināru par Montesori izglītību
Biedrība “Raibais taurenis” sadarbībā ar Latvijas Montesori asociāciju un Ķekavas novada pašvaldības atbalstu 19. maijā, plkst. 19.00 Ķekavas Kultūras namā rīkos pirmo semināru vecākiem.
Ķekavas vidusskolas ansamblis “Rasa” ceļā uz Dziesmu svētkiem
Ar Augstākās pakāpes diplomu, godam nopelnītā ceļazīme Ķekavas vidusskolas ansamblim “Rasa” uz Dziesmu un deju svētkiem, finišējot Vokālās mūzikas finālkonkursā “Balsis - 2015”.
Vingrošanas svētki Ķekavā
No 15. līdz 16. maijam noritēja 21. tradicionālais starptautiskais turnīrs mākslas vingrošanā “Mazās Zvaigznītes”, kurās piedalās visjaunākās vingrotājas. Šogad sacensībās piedalījās 328 meitenes vecumā no 5 līdz 13 gadiem.
Montesori bērnu attīstības centrs „punkC” aicina bērnus uz Montessori nodarbībām
Aicinām bērnus vecumā no 2,5 gadiem līdz 6 gadiem, kā arī sākumskolas vecuma bērnus (1.-4.klase) uz attīstošajām Montessori nodarbībām, kurās Jūsu bērns varēs apgūt praktiskās dzīves iemaņas, vingrināt sajūtas un maņas, attīstīt valodas, rakstīšanas un lasīšanas prasmi, gūt matemātiskos priekšstatus un izzināt dabas norises.
Ķekavā krāšņi aizvadīta Aerobikas diena 2015
20.maijā Ķekavas sporta klubā jau 9.00 no rīta bija jūtams satraukums- ikgadējā aerobikas diena klāt.
Daugmales pamatskolā Pēdējais zvans aizvadīts
15. maijā Daugmales pamatskolas 9. klase svinēja Pēdējo zvanu. Šogad šajā klasē ir 14 skolēni.
Bērni neklātienē apceļo Eiropu
Šajā mācību gadā Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi un bērni neklātienē apceļoja Eiropu, iepazīstoties ar dažādu tautu tradīcijām, dziesmām, dejām, rotaļām, folkloru, meklējot kopīgo un atšķirīgo mūsu un cittautu kultūrās.
Plānotās skolēnu nometnes Ķekavas novadā vasarā
Plānotās un pašvaldības līdzfinansētās aktivitātes 2014./2015.mācību gada skolēnu vasaras brīvlaikā. Aicinām piedalīties pašvaldības līdzfinansētās aktivitātes vasaras mēnēšos, lai aktīvi, izglītojoši un lietderīgi pavadītu laiku.
Izglītības iestāžu darba plāns 2015./2016. mācību gadam
Ķekavas novada izglītības iestāžu darba plāns
Sveic skolēnus par lieliskiem sasniegumiem
Ķekavas novada izglītības iestāžu skolēni atkal ir lieliski pierādījuši sevi dažādos konkursos, skatēs, sacensībās un olimpiādēs.
Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis "Rasa" piedalīsieds muzikālajā uzvedumā "Vilkam tāda dvēselīt"
Ķekavas vidusskolas vokālais ansamblis "Rasa", iegūstot īpaši augstus sasniegumus Latvijas mēroga konkursā "Balsis" šogad piedalīsies Dziesmusvētkos bērnu vokālo ansambļu muzikālajā uzvedumā "Vilkam tāda dvēselīt".
Apbalvoti Ķekavas novada izglītības iestāžu audzēkņi un pedagogi
Pamatojoties uz pašvaldības noteikumiem “Par naudas balvas piešķiršanu izglītības iestāžu audzēkņiem un pedagogiem”, novembrī novada izglītības iestādēs par sasniegumiem mācību olimpiādēs, konkursos, skatēs, sacensībās, ar naudas balvām tika apbalvoti 2017./2018.mācību gada laureāti. Ķekavas novada pašvaldībai ir patiess prieks par iespēju sveik 104 laureātus – gan skolēnus, agn skolotājus, gan komandas un kolektīvus.
Trešais gads Drošāka interneta vēstnešu darbībai.
Jau 3. gadu pēc kārtas Drossinternets.lv organizēja divu dienu apmācības Drošāka interneta vēstnešiem, kuras notika š.g. 20. un 21.augustā. Vēlme uzzināt, saprast un nodot citiem savas zināšanas ir kopīgais, kas vieno šīs jaukās dāmas, kuras, turklāt, ikdienā dara vairāk, nekā no viņām prasa.
Bērni iepazīst maizes dzīves ceļu “Avotiņā”
Jau kārtējo sezonu PII “Avotiņš” tiek rīkoti dažādi pasākumi un projekti, ietverot gadskārtu ieražas. Iesākot jauno mācību gadu, pedagogi kopā ar bērniem gatavojās Miķeļdienas pasākumam, kur godā tika celta maizīte - kā tā no graudiņa nonāk līdz galdam. Šī tēma ,,Maizes dzīves ceļš” padziļināti tika pētīta visu vecumposmu grupās. Bērni vairāku nedēļu garumā izzināja, izjuta, apguva prasmes un iemaņas par maizes rašanos, kā arī cepa dažādas maizītes.
Ķekavas Mākslas skola izsludina papilduzņemšanu
Ķekavas Mākslas skola izsludina papilduzņemšanu uz brīvajām vietām 2.- 4. kursā (bērniem vecumā no 9 – 11 gadiem).
Zinību diena pirmsskolas izglītības iestādē “Avotiņš”
Pirmsskolas izglītības iestādē “Avotiņš” “Zinību diena” tiek atzīmēta ar vērienu, iesaistot bērnus dažādās aktivitātēs, sniedzot nelielu koncertu un radot dažādus patīkamus pārsteigumus mazajiem.
Ķekavas mākslas skola aicina uz gleznošanu pieaugušajiem!
Ķekavas mākslas skola aicina uz gleznošanu pieaugušajiem!
Ķekavas mākslas skola aicina pievienoties jauniešu studijā
Ķekavas mākslas skola aicina pievienoties uz zīmēšanas un gleznošanas nodarbībām jauniešu studijā.
PII "Ieviņa" skolotāja Inga Burve apmeklē semināru par Erasmus+ projektu īstenošanu
PII "Ieviņa" skolotāja Inga Burve no 20. līdz 23. novebrim piedalījās Erasmus+ nacionālās aģentūras organizētajā Eiropas Savienības (EU) izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ nacionālo aģentūru starptautiskās sadarbības (TCA) seminārā “Partnerships for (pre-) primary schools” Antverpenē, Beļģijā.
Ēnu diena 2020
Atvērta skolēnu pieteikšanās ikgadējai Junior Achievement Latvia (JA Latvia) karjeras izglītības programmai Ēnu diena. Šogad tā norisināsies 12.februārī. Šī gada Ēnu dienas tēma – perspektīvās profesijas, kuras nākotnē saskaņā ar šī brīža darba tirgus prognozēm būs pieprasītākas nekā tajās pieejamo speciālistu skaits. Pamatā tās ir profesijas tādās nozarēs kā dabas zinātnes, matemātika, informācijas tehnoloģijas, inženierzinātnes, ražošana, būvniecība un veselības aprūpe.
Eiropas eksāmens 7., 8., 9. maijā
7., 8., 9. maijā www.esmaja.lv ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts piedalīties tiešsaistes testā Eiropas eksāmens. Eiropas eksāmena mērķis ir rosināt zinātkāri un pilnveidot zināšanas par mums, Latviju, Eiropas Savienību, kā arī sekmēt piederību demokrātiskai Eiropai, atzīmējot Eiropas dienu.
Arhīvs
  Drukāt