Dziedāt korī ir stilīgi - to pierādīs kori sadziedāšanās koncertā Ķekavā
27. maijā Ķekavā notiks septiņu novadu skolu koru sadziedāšanās koncerts “Skaņā dziesmā vesels gars”, kurā piedalīsies18 kori, pulcējot uz skatuves gandrīz 700 skolēnu.
Uzņēmēji sāk piedāvāt vasaras darbus skolēniem; pieteikšanās termiņš - 15. jūnijs
Ķekavas novada pašvaldība aicina uzņēmējus vasarā piedāvāt darbu Ķekavas novada skolu skolēniem, sniedzot finansiālu atbalstu uzņēmējiem. Proti, pašvaldība atbilstoši noslēgtajiem līgumiem atlīdzina darba devējam 50% apmērā no skolēna atalgojuma.
Šogad Ķekavas novada skolās – 169 absolventu
Šogad Ķekavas novada vispārizglītojošās izglītības iestādes beigs 129 absolventi, bet profesionālās ievirzes skolas – 40 audzēkņi.
Vingrošanas svētki Ķekavā
Divdesmit otro reizi 13.-14.maijā noritēja tradicionālais starptautiskais turnīrs mākslas vingrošanā “Mazās Zvaigznītes”, kurās piedalās visjaunākās vingrotājas.
Biedrības "Solis tuvāk" rīkotās nometnes šovasar
Ar mērķi nodrošināt iespēju saturīgi pavadīt laiku, sniegt informāciju par mūsu novada un kaimiņu novadu kultūru, vēsturi un amatniekiem, iepazīstināt ar citu tautu kultūrām, attīstīt bērnu praktiskās iemaņas, dot iespēju apgūt tūrisma un orientēšanās pamatelementus biedrība „Solis tuvāk” septīto gadu rīko dienas un diennakts nometnes.
Džungļu spēles bērnudārzā "Zvaigznīte"
20. maijā plkst. 16.00 bērnudārzā "Zvaigznīte" sporta svētki "Džungļu spēles". Aicinātas ģimenes ar pirmsskolas vecuma bērniem no visa novada.
Izlaidumi Ķekavas novada skolās 2016
Zināmi Ķekavas novada skolu izlaidumu svinīgo pasākumu norises laiki.
Vasaras nometnes kempingā "Zanzibāra"
Kempings Zanzibāra aicina bērnus, pusaudžus un jauniešus uz vasaras nometnēm Ķekavā.
Ķekavas Mākslas skola iegūst 3. vietu Valsts konkursā
Aprīļa mēnesī Latvijā norisinājās profesionālās ievirzes izglītības mākslas skolu audzēkņu Valsts konkurss.
Neaizmirstams brīvlaiks vasaras sporta nometnē “Aktīvists 2016”
Notiek 6 – 16 gadu vecu bērnu uzņemšana vasaras atraktīvākajā un sportiskākajā bērnu nometnē "Aktīvists".
Pierīgas pašvaldības atklātā vēstulē pauž neapmierinātību ar jauno pedagogu atalgojuma modeli
14 Pierīgas pašvaldības, nosūtot atklāto vēstuli augstākajām valsts amatpersonām, lūdz atlikt Ministru kabineta noteikumu projektu, kas regulē pedagogu darba samaksu un valsts mērķdotācijas apjomu pašvaldībām, tālāko virzību esošajā redakcijā.
Bordesholmas Hans-Bruggemann skolas skolēnu un skolotāju vizīte Ķekavas vidusskolā
Jau otro gadu pavasarī Ķekavas vidusskolā viesojās Bordesholmas Hans - Bruggemann skolas skolotāju un skolēnu delegācija.
Ķekavas Mākslas skola uzņem audzēkņus
Sākusies audzēkņu uzņemšana Ķekavas Mākslas skolas 1. kursā 2016./2017. mācību gadam.
Unikāls jaunums mūsu skolas un pašvaldības bibliotēkās
Par sportu, draudzību, Kiberslazdu, revolūciju, ļaunumu, sociālajiem tīkliem, uzvaras garšu un daudz ko citu Jūs atradīsiet pasaulē pirmajā golfa pasakā "Lieliskā Golfa Četrinieka Izglābšana".
Kultūras ministrijas apbalvojums Ķekavas Mākslas skolas audzēknei
Apbalvojumu no Ķekavas Mākslas skolas saņēma absolvente Žanete Rudzīte
Ķekavas Mūzikas skola izsludina audzēkņu uzņemšanu 2016./2017. mācību gadam
Aicinām 2016./2017. mācību gadā mācīties profesionālās ievirzes izglītības programmās!
Mūzikas skolas korim 1. vieta konkursā Itālijā
Ķekavas Mūzikas skolas koris diriģentes Vinetas Litaunieces vadībā no 19.- 23. aprīlim piedalījās 5. Starptautiskajā bērnu un jauniešu koru konkursā “ Il Garda in Coro”
Piešķir līdzfinansējumu bērnu un jauniešu nometņu rīkošanai (Nometņu saraksts)
Šogad Ķekavas novada pašvaldības bērnu un jauniešu vasaras nometņu konkursā pašvaldības līdzfinansējums kopumā 15 000 eiro tika atvēlēts 11 organizācijām
Bērnudārzā ,,Avotiņš” viesojas Moldovas Izglītības ministrijas delegācija
No 25. līdz 28. aprīlim Latvijā viesojas darba vizītē Moldovas Republikas Izglītības ministrijas delegācija, lai iepazītos ar Latvijas izglītības sistēmu - sākot no pirmsskolas izglītības līdz jauno pedagogu sagatavošanai augstākās izglītības iestādēs.
Latvijas ziemas čempionāts mešanas disciplīnās 2016
2.aprīlī Salaspils vieglatlētikas stadionā saulainos un vējainos apstākļos norisinājās Latvijas ziemas čempionāts vesera mešanā 2016, U16, U18, U20 un pieaugušo grupām.
Uzņēmējus aicina vasarā nodarbināt skolēnus
Arī šogad, jau trešo vasaru, Ķekavas novada pašvaldība īstenos projektu, kura ietvaros aicina uzņēmējus piedāvāt darbavietas novada izglītības iestāžu skolēniem vasaras brīvlaikā.
Auklītēm kopā ar saviem audzēkņiem nodarbība "Mācies pazīt krāsas un darbojies ar tām"
2016.gada 6.aprīlī plkst.10.00 Ķekavas novada bērnudārzs "Ieviņa" konsultatīvais kabinets aicina auklītes kopā ar saviem audzēkņiem uz nodarbību: "Mācies pazīt krāsas un darbojies ar tām"
Prezentācija "Latviskā dzīvesziņa", ziema - decembris, janvāris
Privātskola "Gaismas tilts` 97" ir sagatavojusi prezentācija- "Latviskā dzīvesziņa", ziema - decembris, janvāris.
Pašvaldība izsludina vasaras nometņu projektu konkursu
Tuvojoties vasaras brīvlaikam, Ķekavas novada pašvaldība izsludina vasaras nometņu projektu konkursu. Projekta pieteikumus var iesniegt no 15. marta līdz 1. aprīlim.
Konkurss Baldones, Līgatnes un Ķekavas novada vidusskolu 10.-12.klašu skolēniem
"Jeņču laivas", jau otro gadu, organizē konkursu vidusskolniekiem, kur aktīvākie iegūs fantastisku balvu visai klasei.
Biedrības “homo ecos:” klimata pārmaiņu programma jauniešiem
Martā biedrība “homo ecos:” īsteno programmu jauniešiem, aicinot iesaistīties klimata pārmaiņu samazināšanā. Programmas ietvaros norisinās klimata darbnīcas Latvijas Valsts ģimnāzijās, un rīkoties videi draudzīgi jauniešus virtuāli aicina arī reperu apvienība “OLAS”.
Konkurss par pašvaldības finansēta pirmsskolas izglītības pakalpojuma sniegšanu
Lai nodrošinātu pirmsskolas izglītības pakalpojuma pieejamību, Ķekavas novada pašvaldība izsludina konkursu pirmsskolas izglītības pakalpojuma sniegšanai Ķekavas novada administratīvajā teritorijā deklarētiem pirmsskolas vecuma bērniem privātās izglītības iestādēs.
Kultūras ministrijas gada balvai pieteikti Ķekavas Mākslas skolas audzēkņi un pedagogi
Kultūras ministrija izsludinājusi pieteikšanos gada augstākajam apbalvojumam kultūrizglītības nozarē. Tās mērķis ir novērtēt Latvijas bērnu un jauniešu vecumā no 10 līdz 25 gadiem sasniegumus starptautiskajos konkursos, izstādēs un skatēs iepriekšējā kalendārajā gadā.
Ķekavas regbija komanda gatavojas 2016. gada sezonai
Ir sācies Latvijas U-18 izlases 2016.gada sagatavošanās mācību treniņu posms Eiropas čempionātam, kurš šogad norisināsies Portugālē.
Aicinām iesaistīties Starptautiskās dzimtās valodas dienas akcijā 2016!
Katru gadu 21. februārī pēc UNESCO iniciatīvas pasaulē atzīmē Starptautisko dzimtās valodas dienu. Tās mērķis ir uzsvērt valodu un kultūru daudzveidību, veicināt sabiedrības saliedētību, toleranci un starpkultūru dialogu.
Ķekavas novada mākslas vingrotāju panākumi Igaunijā
No 6. līdz 7.februārim Tallinā, Igaunijā norisinājās "Kuldne Karikas 2016" starptautisks turnīrs mākslas vingrošanā. Sacensībās ar panākumiem piedalījās 12 Ķekavas novada sporta skolas audzēknes, kuras mājās pārveda vairākas medaļas.
Pieejama prezentācija “Latviskās dzīvesziņas aktualizēšana pirmsskolā, saistībā ar gadalaiku”
Ķekavas novada bērnudārza “Avotiņš” prezentācija “Latviskās dzīvesziņas aktualizēšana pirmsskolā, saistībā ar gadalaiku”.
Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde februārī
Apmeklē Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu izstādes mākslas skolā, Mūzikas skolā, aprūpes centrā, Ķekavas bibliotēkā, Mēness aptiekā, ambulancē un tirdzniecības centrā "Liiba".
Svešvalodu skolotāji dodas pēc pieredzes uz Salacgrīvu
28. janvārī vienpadsmit Ķekavas novada svešvalodu (angļu, vācu un krievu valodas) skolotāji, piedalījās pieredzes apmaiņas pasākumā ar pedagogiem no Salacgrīvas vidusskolas.
Aicinām ameklēt bērnu sagatavotu izrādi ,,Kaķu skola’’ bērnudārzā "Ieviņa"
Piektdien, 29.janvārī plkst.10.00 aicinām uz bērnu sagatavotu izrādi ,,Kaķu skola’’ aukļu pakalpojumu sniedzējus ar saviem audzēkņiem, kā arī vecākus ar bērniem, kuri neapmeklē bērnudārzu.
Panākumi mākslas vingrošanā "Sniegpārsliņu kauss 2016"
23. un 24.janvārī Ogres novada sporta centrs un biedrības "Mākslas vingrošanas klubs ALTA" rīkoja mākslas vingrošanas turnīru "Sniegpārsliņu kauss 2016". Sascensības bija starptautiska mēroga, un tajās startēja mākslas vingrotājas no Igaunijas un Lietuvas.
Aizvadīts bērnu skatuves runas konkurss
26. janvārī tika aizvadīts bērnu skatuves runas konkurss, kas mūsu novadā tiek organizēts jau piekto gadu. Konkurss norisinājās divās kārtās, 1. kārta -izglītības iestādēs, uz otro kārtu tika izvirzīti labākie audzēkņi divās vecuma grupās.
Ķekavas sportisti Ogres vieglatlētikas sacensības U14 grupai
19.janvārī U14 grupas jaunie vieglatlēti bija pulcējušies Ogres novada sporta centra atklātajās sacensībās vieglatlētikā U14 grupai.
Daugmales bērnudārza „Namiņš” bērni svin Vinnija Pūka dzimšanas dienu
Šogad aprit 90 gadi kopš tika publicēta pirmā grāmata par Vinniju Pūku. Daugmales bērnudārza „Namiņš” bērni kopā ar Lāčuka uzticamajiem draugiem Sivēnu, Ēzelīti, Trusi un Pūci svin sava drauga Vinnija Pūka dzimšanas dienu.
Vai bērns ir gatavs skolai?
12. janvārī plkst. 17.45 bērnudārzā ”Bitīte” tiek rīkota tikšanās ar Ķekavas vidusskolas sākumskolas skolotāju Dainu Plūmi. Tēma „Bērna gatavība skolai”.
Lidmodeļu paraugdemonstrējumi
9. janvārī (sestdiena) no plkst 14.00 līdz 17.00 Ķekavas Sporta klubā Tehniskās jaunrades klubs, RC klubs ``Vertical limit``, Unlimited RC organizē lidmodeļu paraugdemonstrējumus.
Saulgrieži bērnudārzā "Namiņš" Daugmalē
Tā kā šajā mācību gadā novada pedagogu metodiskā darba tēma ir „Latviskās dzīvesziņas aktualizēšana pirmsskolā”, tad Daugmales bērnudārzā "Namiņš" Ziemassvētku eglīšu laiks bija citādāks kā ierasti.
Bērnudārzs "Ieviņa" aicina aukītes uz nodarbību
9.decembrī plkst. 10.00 ,,Prasmes klausīties un emocionālas attieksmes veicināšana izmantojot literāros darbus’’
Mākslas vingrošanas sacensības Lindesbergs Pokalen
28.-29. novembrī Zviedrijas pilsētā Lindesbergā norisinājās turnīrs "Lindesbergs Pokalen". Turp devās arī Ķekavas novada sporta skolas audzēknes un viņu treneres Aina Ancīte, Natālija Čekita, Estere Repke.
Bērnudārzs ,,Avotiņš” ielūdz ģimenes ar pirmsskolas vecuma bērniem un pensionārus uz Ziemassvētku koncertu
Bērnudārzs ,,Avotiņš” ielūdz ģimenes ar pirmsskolas vecuma bērniem un pensionārus uz Ziemassvētku noskaņas koncertu ,,Nāc iesim saņemt, starot un dot" 10. decembrī plkst. 18.00 .
Ķekavas Mākslas skolas audzēkņi gūst atzinību konkursā Taivānā
Noslēdzies 46. Pasaules skolēnu vizuālās māksla darbu konkurss Taivānā (Ķīna). Ķekavas Mākslas skolas 6.kursa audzēkņu Luīzes Danielas Daugišas (skolotāja Zīle Ozoliņa-Šneidere ) un Elīnas Počas (skolotāja Linda Auziņa) darbi ieguvuši atzinības diplomus.
Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbi Katlakalna bibliotēkas interjerā
Ķekavas Mākslas skolas 2015. gada absolventes Patrīcija Karlsone un Elvīra Evelīna Eņģele skolas nobeiguma darbus kompozīcijā veidoja Katlakalna bibliotēkas interjeram.
TC "Liiba" izstāde "VEIDOSIM SAVU PASAULI"
TC "Liiba" 2. stāvā no 2015. gada 25. novembra līdz 2016. gada 29. februārim būs apskatāma Ķekavas Mākslas skolas 20 gadu jubilejai veltīta audzēkņu keramikas un veidošanas darbu izstāde "VEIDOSIM SAVU PASAULI".
Ekoskolu Rīcības dienas Daugmales pamatskolā
Laikā, kad citi skolēni atpūtās, Daugmales pamatskolas Ekopadomes aktīvisti plānoja Rīcības dienu aktivitātes, gatavoja izdales materiālus, zīmēja afišas un prātoja, kā efektīvāk informēt skolas biedrus, vecākus un citus pagasta iedzīvotājus par visus mūs skarošo problēmu- par klimata pārmaiņām.
Bērnudārzā "Avotiņš" notiks kvalifikācijas celšanas kursi
PII "Avotiņš" konsultatīvais kabinets organizē kvalifikācijas celšanas kursus Ķekavas novada PII, PPII pedagogiem un aukļu pakalpojuma sniedzējiem.
Sveic pagājušā mācību gada olimpiāžu laureātus
12. novembrī patriotu nedēļas ietvaros Doles tautas namā tika sveikti izglītības iestāžu audzēkņi un pedagogi par sasniegumiem mācību olimpiādēs, skatēs, konkursos un sacensībās.
Mākslas skolas audzēkņiem panākumi izstādē "Lidice 2015", Čehijā
4. novembrī Čehijas vēstniecība rīkoja 43. Starptautiskās bērnu lietišķās mākslas izstādes "Lidice 2015", Čehijā laureātu godināšanas pasākumu Rīgā. Konkursa galveno balvu - medaļu "Lidices roze" ieguva, tagad jau absolventes, Žanetes Rudzītes darbs, atzinības - 8. kursa audzēknes Lindas Auziņas un absolventes Santas Filipsones darbi.
Salaspils rudens 2015
7.novembrī Salaspils vieglatlētikas stadionā norisinājās vieglatlētikas sacensības vesera mešanā „Rudens 2015”.
Pieredzes apmaiņas seminārs Liepājā
5.novembrī latviešu valodas, vizuālās mākslas, mājturības un tehnoloģiju skolotāji izbraukuma seminārā apmeklēja Liepāju.
Ķekavas skolēni piedalās lidmodelisma sacensībās
31. oktobrī aviācijas centrā “Spilve” norisinājās Rīgas atklātās skolēnu lidmodelisma sacensības H-600 (ar roku metamie modeļi) un F-3-K modeļu klasēs, kurās piedalījās arī vairāki Ķekavas pamatskolas klašu audzēkņi un Ķekavas privātās pamatskolas “Gaismas tilts’97” audzēkņi.
Ķekavas vidusskolas 3.b klase piedalās Olimpiskās komitejas rīkotajā projektā
No 2. novembra sākas Latvijas Olimpiskās Komitejas projekta „Sporto visa klase” otrā sezona, kurā piedalās Ķekavas vidusskolas 3.b klase.
Ķekavas sporta skolas audzēknēm godalgotas vietas mākslas vingrošanas sacensībās
No 30. oktobra līdz 1. novembrim sporta bāzes “Arkādija” telpās, Rīgā notika mākslas vingrošanas sacensības “Vingro visi”, kurās piedalījās un godalgotas vietas izcīnīja vairākas Ķekavas novada sporta skolas audzēknes.
Pirmsskolas jaunie pedagogi apciemo uz Saldus novada bērnudārzu „Kāpēcītis”
30.oktobrī, skaistā, saulainā un krāsainā rudens rītā, Ķekavas novada jaunie pedagogi devās gūt pieredzi uz mazo, bet jauko Saldus novada Lutriņu pagasta PII „Kāpēcītis” .
Ķekavas novads startē Pierīgas peldēšanas sacensībās
31. oktobrī Babītes Sporta kompleksa 25m peldbaseinā ikgadējo Pierīgas novadu Sporta spēļu ietvaros norisinājās peldēšanas sacensības. Sacensībās piedalījās peldētāji no 7 Pierīgas novadiem - Ķekavas, Saulkrastu, Stopiņu, Mārupes, Ropažu, Babītes un Krimuldas nov.
“Bitītē” psiholoģes Anitas Zoliņas lekcija “Bērnu atkarība no mūsdienu tehnoloģijām”.
2015.gada 3.novembrī, plkst. 17.20 bērnudārzā “Bitīte” atvērto durvju dienu ietvaros rīko psiholoģes Anitas Zoliņas lekciju “Bērnu atkarība no mūsdienu tehnoloģijām”
Ir izsludināta pieteikšanās Reģionālajam Forumam jaunatnes darbā iesaistītajām personām "(SA)DARBOJIES!”
Forums notiks 2015.gada 26.-27.novembrī, Viesu namā „Turbas”, Ikšķiles novadā. Pieteikšanās līdz 2015. gada 15.novembrim.
Bērnudārzs "Avotiņš" aicina vecākus uz semināru ,,Bērna gatavība skolai”
PII ,,Avotiņš” Konsultatīvais kabinets 2015.gada 27.oktobrī plkst.17.30 aicina vecākus uz semināru- praktikumu par tēmu ,,Bērna gatavība skolai”.
Ķekavas Mākslas skola ieguvusi akreditāciju programmas “Vizuāli plastiskā māksla” realizēšanai
Ķekavas Mākslas skola atkārtoti ieguvusi akreditāciju uz sešiem gadiem izglītības programmas “Vizuāli plastiskā māksla”( kods 20V 211 001) realizēšanai.
Valsts pārbaudes darbu grafiks 2015./2016. mācību gadā
Pieejams Valsts pārbaudes darbu grafiks skolēniem 2015./2016. mācību gadā.
Ķekavas vidusskolas skolēnu un skolotāju vizīte Polijas pilsētas Gostinas 2.ģimnāzijā
No 28.septembra līdz 2.oktobrim Ķekavas vidusskolas pieci 10.-12.klašu skolēni un divi skolotāji devās pirmajā vizītē uz Gostinas 2.ģimnāziju. Jau šī gada pavasarī Gostinas 2.ģimnāzijas skolas direktors, skolēni un skolotāji bija pirmajā vizītē skolu pieredzes apmaiņas vizītē Ķekavā.
Bērnudārzā "Ieviņa" svin Miķeļdienu
Ķekavas novada PII "Ieviņa" septembra pēdējās dienas tika aizvadītas Miķeļdienas noskaņās.
Jūrmalas pilsētas atklātās meistarsacīkstes mākslas vingrošanā
26. un 27. septembrī sporta namā ‘`Taurenītis`` notika Jūrmalas atklātās meistarsacīkstes mākslas vingrošanā.
biedrības "Latvijas Volvo klub rīkotais ceļu satiksmes drošības pasākums Daugmalē
25.septembrī Daugmales pamatskolā norisinājās biedrības "Latvijas Volvo klub rīkotais ceļu satiksmes drošības pasākums bērniem.
Paziņos labākos skolotājus novadā 2014./2015. mācību gadā
Oktobris - rudens mēnesis, kas atnes ne tikai krāsainas lapas un lietas lāses loga rūtīs, bet arī mirkļus, kad tiek godināta viena no cēlākajām profesijām – skolotājs.
Baložu dzīvojošās ģimenēm ar pirmskolas vecuma bērniem psihologa konsultācijas par bērna attīstību
Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes ,,Avotiņš” konsultatīvais kabinets organizē Baložu pilsētā dzīvojošām ģimenēm, kurās ir pirmsskolas vecuma bērni, individuālas psihologa (Dace Bērziņa) konsultācijas par bērna attīstības un aktuāliem jautājumiem.
“Baltais Cerību kauss” – Smiltene
Šī gada 20. septembrī Smiltenē noslēdzās Latvijas lielākās jaunatnes riteņbraukšanas sacensības “Baltais Cerību kauss”. Aizraujošajā MTB krosā uzvaras svinēja Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi – Elvijs Zommers un Kristofers Bindemanis.
Konkurss skolēniem „Laiks laukiem 2015”
No 2015.gada 17. septembra līdz 30. oktobrim norisinās konkurss „Laiks laukiem 2015”, kurā aicinām 1. -12. klašu skolēnus aktīvi izzināt un pastāstīt citiem, kas notiek mūsdienīgos laukos.
“FILTER velokauss 2015”
13. septembrī Tukumā norisinājās riteņbraukšanas sacensības “FILTER velokauss 2015” fināls.
Baložu jauno velosipēdistu izlase – trešā labākā Eiropā
Latvijas jauno velosipēdistu izlase no Ķekavas novada Baložu vidusskolas saspringtā cīņā ieguvusi augsto trešo vietu 30. Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās ("European Traffic Education Contest") Austrijas galvaspilsētā Vīnē.
Jautrība bērnudārzā „Zvaigznīte”
Lai bērni,kas nupat sākuši apmeklēt bērnudārzu "Zvaigznīte", justos priecīgāk, konsultatīvais centrs 3. septembrī rīkoja Jautrības dienu ar piepūšamajām atrakcijām visas dienas garumā.
Baložu vidusskolas komanda, pārstāvēs Latviju 30.Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās
No rītdienas, 2015.gada 4.septembra līdz 5.septembrim, Latvijas jauno velosipēdistu izlase – Ķekavas novada Baložu vidusskolas komanda, pārstāvēs Latviju 30.Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensībās („European Traffic Education Contest”) Austrijā, Vīnē.
7 dienās apkārt pasaulei
7 dienās apkārt pasaulei. Vai tas maz ir iespējams?
Bērnudārzs "Zvaigznīte” gatavs jaunajam mācību gadam
Pēc dažām dienām bērnudārza "Zvaigznīte" visās grupiņās atsāksies līksma rosība.
Latvijas Velo svētki Olainē
23. augustā pirmo reizi notika Latvijas Velo svētki Olainē, kur piecās dažādās distancēs sacentās gan šosejas, gan kalnu riteņbraucēji.
Zinību diena bērnudārzā "Avotiņš"
Ķekavas novada pašvaldības bērnudārzā "Avotiņš” 2. septembrī norisināsies līksmi ZINĪBU DIENAS SVĒTKI!
SEB MTB 5. posms - Smiltene
Svētdien, 2. augustā, tika aizvadīts SEB MTB maratona piektais posms Smiltenē.
Piedalies konkursā „Izstāsti man savu pasaules stāstu!’’
Vai Tu esi kādreiz aizdomājies, kas veicinātu pasaules attīstību? Vai Tu zini, kā ir iespējams samazināt nabadzību un nodrošināt mieru mazāk attīstītajās valstīs? Neturi sveci zem pūra un parādi savas zināšanas arī citiem!
Elvijs Zommers trešais “Baltais cerību kausā” riteņbraukšanā
12. jūlijā Talsos noritēja “Baltā cerību kausa” 5. posms, kurā kā trešais finišēja ķekavnieks Elvijs Zommers.
Vieglatlētikas sacensības „MAZĀ OLIMPIĀDE”
30.jūnijā Olimpiskā Centra „Ventspils” stadionā norisinājās vieglatlētikas sacensības „Mazā Olimpiāde”.
Piesakies biedrības "Solis tuvāk" rīkotajām nometnēm
Biedrība „Solis tuvāk” sesto gadu rīko diennakts nometnes Daugmalē un dienas nometni Pļavniekkalna sākumskolā.
Montesori bērnu attīstības centrs „punkC” piedāvā muzikāli attīstošās nodarbības
Mūzika bagātina garīgo pasauli, valodas krājumu un atraisa iztēli, kam ir neatsverama loma bērna emocionālajai attīstībai. Vācu/austriešu komponista Karla Orfa metode paredz, ka bērnam tiek veidoti apstākļi, kuros viņš mūziku apgūst dabīgi, izmantojot to, kas ir viņam apkārt- nodarbības notiek nepiespiestā, radošā gaisotnē.
Dienas nometne „Dabas draugs” no 1.jūnija līdz 12.jūnijam
Nometnē piedalījās 78 skolēni no 1., 2. un 3.klasēm. Jau nometnes nosaukums vēstī to, ka aktivitātes un nodarbības saistītas ar dabu, dabas pētīšanu, vērošanu un izzināšanu.
Pļavniekkalna sākumskolas skolēni tiek apbalvoti konkursā "Mēs varam labāk!"
15.jūnijā, kinoteātrī Kino Citadele tika apbalvoti skolēnu sekmju progresa konkursa Mēs varam labāk! laureāti.
Uzņēmēji piedāvā darbu jauniešiem vasarā!
Lai sāktu veidot pirmo pakāpienu savai dzīves karjerai, ir jāsāk strādāt jau pēc iespējas ātrāk, lai krātu pieredzi. Ķekavas novada pašvaldība ir izveidojusi veiksmīgu sadarbību ar vietējiem uzņēmumiem, kas piedāvā darbu jauniešiem vasarā.
3. Vieta baltā cerību kausa izcīņā riteņbraukšanā
12. jūnijā, tika aizvadīts “Baltā cerību kausa” ceturtais posms Carnikavā.
Ļoti skaistā 12. jūnija dienā Daugmales pamatskolas 9. klases 14 skolēni svinēja savu izlaidumu
Šiem devītajiem gadu gaitā gājis ļoti raibi. Viņi paši zin savu gājumu un zin, kuram gājis vieglāk un kuram grūtāk. Bet šajā dienā viņi visi bija kopā un visi ieguva apliecību par pamatskolas izglītību.
Radošās darbnīcas Daugmalē
No 1. līdz 5. jūnijam skolā skolēniem bija iespēja katru dienu nākt un darboties radošajās darbnīcās. Skolēni to labprāt arī izmantoja, katru dienu bija apmēram 30 skolēni.
Noslēgusies pirmā šī gada Zanzibāras vasaras nometne
Veiksmīgi noslēgusies pirmā šī gada Zanzibāras vasaras nometne mazajiem. Šīs nometnes tēma bija ūdens, katru dienu dalībnieki izdzīvoja ar ūdens aktivitātēm saistītus pasākumus.
Privātskolas "Gaismas tilts 97" audzēknis uzvar aplicēšanas konkursā
Privātās pamatskolas "Gaismas tilts 97" audzēknis Kristofers Katkevičs uzvarējis aplicēšanas konkursā „Mans mīļākais multfilmu varonis” vecuma grupā no 8-10 gadiem.
Ķekavas vidusskolas Comenius projekts ‘Vides ilgtspējība ir mūsu atbildība’ tuvojas beigām
Maijā sākumā Ķekavas vidussskolas delegācija 2 skolotāju un 3 skolotāju sastāvā devās uz pēdējo Comenius projekta ‘Vides ilgtspējība ir mūsu atbildība’ braucienu uz Itāliju, Lecco.
1. vieta Ogres novada sporta centra atklātajās sacensībās vieglatlētikā
Šī gada 19. maijā Ogrē norisinājās Ogres novada sporta centra atklātajās sacensības vieglatlētikā U-12 grupai.
Pļavniekkalna sākumskolai 145
22.maijā Pļavniekkalna sākumskola svin 145 gadu jubileju
3. vieta “Baltās cerības kausā”
Jaunie riteņbraucēji no Latvijas un Lietuvas sacentās grupas braucienos. Kā pirmie distancē pa Kuldīgas – Aizputes šoseju devās zēnu un meiteņu konkurenšu grupu riteņbraucēji, lai veiktu 30 kilometru garu distanci.
Arhīvs
  Drukāt