Jaunāko vieglatlētu starti Aizkrauklē
28.aprīlī Aizkrauklē norisinājās Aizkraukles novada Sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā „Metēju diena”
Nometnes “Zanzibāras vasara 2015” Ķekavā
Tiek izsludināta pieteikšanās uz dienas nometnēm “Zanzibāras vasara 2015”!
Bērnudārzā Zelta rasa iespēja dāvāt prieku sev un otram
Privātā pirmsskolas izglītības iestāde “Zelta Rasa” organizē pasākumu „Dāvā bērniem prieku” un aicina piedalīties Ķekavas novada bērnus un viņu vecākus.
Starpnovadu latviešu valodas olimpiāde
Olimpiādes uzdevums ir izzināt skolēnu zināšanas, prasmes un iemaņas latviešu valodā, prasmes veikt nestandarta uzdevumus, veicināt skolēnu izziņas intereses, rosināt skolēnus radošai darbībai.
Pedagogu metodisko darbu skate ,,Ceļojums Eiropā” pirmsskolas izglītības iestādē ,,Avotiņš”
2015.gada 15.aprīlī Ķekavas novada pašvaldības bērnudārzā ,,Avotiņš” notika pedagogu metodisko darbu skate ,,Ceļojums Eiropā”.
Aicina skolēnus no visas Latvijas atklāt savu talantu
Sarunu karte “Zelta Zivtiņa” un tehnoloģiju kompānija “Huawei” ir nolēmušas veicināt Latvijas jauno talantu attīstību, uzsākot projektu „ZZ Talanti”. Tajā ikviens Latvijas skolēns vecumā no 7 līdz 20 gadiem var parādīt savu talantu visai Latvijai un iegūt iespēju pretendēt uz nepieciešamo atbalstu sava talanta attīstībai no kopējā balvu fonda 2000 EUR vērtībā.
Papīra ballīte Daugmales pamatskolā
Lai krāsaināka ikdiena un interesantāka dzīvošana, Daugmales pamatskolas 1. - 4. klašu skolēniem piektdien, 10. aprīlī tika sarīkota Papīra ballīte.
Aicina jauniešus apgūt vienu no vecākajām spēlēm pasaulē - Mankala
Nāc uz Ķekavas novada Jaunatnes iniciatīvu centru 14., 15., 17., 20. un 21. aprīlī, laikā no 12:00 - 18:00 un iemācies spēlēt Stratēģisko galda spēli Mankala, lai piedalītos spēles turnīros, kas, sadarbībā ar www.mankala.lv, pie mums notiks 16. un 22. aprīlī.
Bērnudārzā "Ieviņa" aicina apgūt pirkstiņkrāsu izmantošanu
15. aprīlī plkst. 10.00 bērnudārza "Ieviņa" konsultatīvais kabinets ielūdz auklītes kopā ar saviem audzēkņiem, kuri vēl neapmeklē iestādi, uz tikšanos par tēmu "Pirkstiņkrāsas, to izmantošanas iespējas darbā ar bērniem’’.
Comenius projekta dalībnieki viesojas Polijā
Laika periodā no 22.marta līdz 26.martam notika priekšpēdējā Comenius projekta vizīte Polijā, kurā piedalījās arī dalībnieki no Ķekavas vidusskolas.
Elvijs Zommers pirmais Zilo kalnu velokrosā 2015
4. aprīlī dabas parkā “Ogres Zilie kalni” norisinājās Zilo kalnu velokross, kurā Ķekavas novada Sporta skolas audzēknis Elvijs Zommers izcīnīja godalgoto pirmo vietu.
Ķekavas Mākslas skola aprīlī piedāvā
Ķekavas Mākslas skolas piedāvātās izstādes aprīlī.
Ikšķiles bērnudārzs ”Urdaviņa” pedagogu viesošanās Katlakalna bērnudārzā „ Bitīte”
2015. gada 12.februārī Ķekavas novada pašvaldības bērnudārzs „Bitītē” viesojās Ikšķiles un Tīnūžu bērnudārza „Urdaviņa” administrācijas un atbalsta personāla pārstāvji.
Izstāde „Cip, cip, cālīši’’ bērnudārzā „Zvaigznīte”
Bērnudārza „Zvaigznīte” konsultatīvais centrs aicina visus interesentus, kā arī bērniņus, kas vēl neapmeklē mūsu iestādi, kopā ar māmiņām, omītēm, auklītēm iepazīties ar skaisto cālēnu izstādi.
Bērnudārzā "Zvaigznīte" pazudis Lieldienu zaķis
1. aprīļa rītā bērnudārzā „Zvaigznīte” satraukums – svētki tuvu, bet pazudis Lieldienu zaķis. Kas gan olas izkrāsos un iznēsās pa mājām?
Bērnudārzā „Zvaigznīte” radošā darbnīca
27. martā bērnudārza „Zvaigznīte” konsultatīvā centra rīkotajā Lieldienu radošajā darbnīcā čakli strādāja mazie bērniņi, kuri vēl neapmeklē mūsu iestādi.
Daugmales pamatskolā svin Hansa kristiana Andersena 210. dzimšanas dienu
2. aprīlī skolēni Daugmales pamatskolā atzīmēja pasaku rakstnieka Hansa Kristiana Andersena 210. gadadienu.
Sporta skolas darba plāns aprīlim
Ķekavas novada sporta skolas darba plāns 2015. gada aprīlim.
Ķekavas vidusskolas un Ķekavas Mūzikas skolas vokālie ansambļi startēs finālā
Pirmo reizi Ķekavas novada vēsturē divi kolektīvi ir izcīnījuši tiesības startēt XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku vokālās mūzikas konkursa „Balsis 2015” finālā.
Izstāde LOVĪZA Ķekavas mākslas skolā
Ķekavas Mākslas skolas izstāžu zālē no 30. marta - 23. aprīlim apskatāma mākslinieces Elīnas Titānes darbu izstāde LOVĪZA.
Ķekavas novada kori veiksmīgi pārvarējuši pirmās kārtas skati
27. aprīlī Doles tautas namā notika koru pirmās kārtas skate, gatavojoties XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Ķekavas novada kori to ir veiksmīgi pārvarējuši.
Aicinām uzņēmējus iesniegt vakances skolēnu darbam vasarā
Jau otro gadu Ķekavas novada pašvaldība aicina uzņēmējus piedāvāt darba vietas novada izglītības iestāžu skolēniem vasaras brīvlaikā.
Erasmus + projekts „Storytelling: senses and competences”
21. – 28. februārī privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” sākumskolas skolotājas Sandra Legzdiņa un Agnese Grebže ar biedrības „Piedzīvojumu parks” atbalstu piedalījāmies Erasmus + tālākizglītības projektā „Storytelling: senses and competences”, kas norisinājās Rumānijā, Timisoaras pilsētā.
Kā attīstīt bērnu loģisko domāšanu, izmantojot matemātiku?
18.martā PII ,,Ieviņa’’ aicināja Ķekavas, Salaspils, Carnikavas, Olaines pirmsskolas skolotājus uz pieredzes skolu: "Bērnu loģiskās domāšanas attīstīšana, izmantojot matemātisko instrumentāriju organizētās nodarbībās un ārpusnodarbību laikā".
ĶNSS mākslas vingrotājas pierāda sevi “VINGRO VISI KAUSĀ 2015”
7. - 8. martā Rīgā norisinājās atklātās meistarsacīkstes sacensības mākslas vingrošanā “VINGRO VISI KAUSS 2015”, kurās lielisku sniegumu demonstrēja Ķekavas novada sporta skolas Baložu nodaļas mākslas vingrotājas.
Ja man būtu tālvadības gaisa kuģis...
3. martā Ķekavas Mākslas skolas audzēkņi, skolotāja Z.Ozoliņa- Šneidere kopā ar Salaspils, Mārupes un Ulbrokas mākslas un mūzikas skolu audzēkņiem un pedagogiem piedalījās izstādes „Ja man būtu tālvadības gaisa kuģis…” atklāšanā Starptautiskās lidostas RĪGA ielidošanas zālē.
Aizvadīta novada olimpiāle angļu valodā 7. klasēm
26.februārī Baložu vidusskolā norisinājās otrā Ķekavas novada 7.klašu angļu valodas olimpiāde, kurā šogad piedalījās 14 skolēnu no novada skolām.
Sporta skolas darba plāns martam
Ķekavas novada sporta skolas darba plāns 2015. gada martam.
Daugmales pamatskola piedalās Ekoskolu ziemas forumā Ulbrokā
No 20. līdz 22. februārim Vides izglītības fonds ar Stopiņu novada domes atbalstu īstenoja nu jau otro Ekoskolu ziemas forumu, kas pulcēja 160 dalībniekus - skolotājus un skolēnus - no vairāk kā 40 dažādām Latvijas izglītības iestādēm, tajā skaitā Daugmales pamatskolas.
Sācies erudīcijas konkursa ”eXperiments” spraigākais posms
Latvenergo koncerna erudīcijas konkursa ”eXperiments” komandas uzsāk otro posmu izšķirošajā neklātienes kārtā – „Eksperimentālajā izaicinājumā”. Konkursā no Ķekavas novadu pārstāv Ķekavas vidusskola.
Jaunie dabas pētnieki eksperimentē Daugmalē
25. februārī Daugmales multifunkcionālajā centrā Vides izglītības projekta „Burto dabā, vidē, visumā” ietvaros norisinājās jauno vides pētnieku foruma „Skolēni eksperimentē” 1. kārta Ķekavas novadā.
Psiholoģes Daces Bērziņas konsultāciju grafiks bērnudārzā "Avotiņš"
Bērnudārza "Avotiņš" Konsultatīvais kabinets organizē Baložu pilsētā dzīvojošām ģimenēm individuālas psiholoģes Daces Bērziņas konsultācijas par bērna attīstības un aktuāliem jautājumiem. Pieejami konsultāciju laiki martā, aprīlī un maijā.
Pašvaldība izsludina vasaras nometņu projektu konkursu
Tuvojoties vasaras brīvlaikam, Ķekavas novada pašvaldība izsludina vasaras nometņu projektu konkursu. Projekta pieteikumus var iesniegt no 15. marta līdz 1. aprīlim.
Seminārs par mūsdienu tehnoloģiju ietekmi bērnudārzā "Bitīte"
Pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" rīts 19. februārī pedagogiem iesākās ar izglītības pedagoģes Stellas Mutules vadīto semināru, tā tēma - "Iespējamo traucējumu profilakse un korekcija pirmsskolas vecuma bērniem’’.
Mākslas vingrotājas uz pjedestāla starptautiskās sacensībās
22. - 24. februārī Tartu, Igaunijā norisinājās starptautiskais mākslas vingrošanas turnīrs “Miss Valentine 2015”, kurā Ķekavas novada Sporta skolas mākslas vingrošanas audzēknes lielā konkurencē izcīnīja divas godalgotas vietas.
Mākslas vingrotājas uz pjedestāla starptautiskās sacensībās
22. - 24. februārī Tartu, Igaunijā norisinājās starptautiskais mākslas vingrošanas turnīrs “Miss Valentine 2015”, kurā Ķekavas novada Sporta skolas mākslas vingrošanas audzēknes lielā konkurencē izcīnīja divas godalgotas vietas.
Novada izglītības iestāžu apbalsta personāls viesojas Daugmalē
24.februārī Ķekavas novada izglītības iestāžu apbalsta personāls (psihologi, logopēdi, sociālie pedagogi, speciālie pedagogi) devās uz Daugmales pagastu, lai iepazītos ar Dienas centra "Adatiņas" darbību, bērnu dārzu "Namiņš" un paviesotos Daugmales pamatskolā.
Bārbijas un Keni latviešu tautas tērpos Ķekavas novadpētniecības muzejā
Ķekavas novadpētniecības muzejā atklāta izstāde "Latviešu tautumeitas no Zviedrijas un gudrās lelles no Ķekavas", kurā apskatāmas 30 lelles latviešu tautastērpos no Latvijas vēstniecības Zviedrijā leļļu kolekcijas.
Daugmales skolā cirka diena
20. februārī Daugmales skolā viesojās klauns Oki-Doki ar savu draugu un dažiem dzīvnieciņiem.
Kā audzināt bērnu ar prieku?
Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes "Avotiņš" Konsultatīvais kabinets 27. februārī plkst. 17.30 aicina vecākus uz diskusiju ar psiholoģi I.Aunīti "Kā audzināt bērnu ar prieku - pieaugušo un bērna veiksmīga sadarbība".
112 un sirsniņas Daugmales pamatskolā
Daugmales pamatskolā nosvinēta gan Eiropas 112 diena, gan Valentīna diena.
Brīnumainās ledus pārvērtības bērnudārzā „Zvaigznīte”
Pašā februāra sākumā bērnudārza "Zvaigznīte" rotaļu laukumos uzziedēja koki un krūmi. Vai tiešām jau pavasaris?
Jautrie Meteņi bērnudārzā "Zvaigznīte"
10. februārī bērnudārzā "Zvaigznīte" jautri un priecīgi nosvinēti Meteņi, ko dažos novados sauc arī par Pīrāgu dienu. Bērnu vecāki bija parūpējušies, sacepot gan pīrāgus, gan pankūkas.
Sāk Ķekavas izvērtēšanu piemērotībai darbam ar jaunatni ielās
Jaunatnes iniciatīvu centrs uzsāk Ķekavas ciemata teritorijas izvērtēšanu piemērotībai darbam ar jaunatni ielās.
Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkstes mākslas vingrošanā
7. - 8. februārī Rīgā norisinājās Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkstes mākslas vingrošanā, kurā par medaļām cīnijās sporta skolu un sporta klubu mākslas vingrotājas, tajā skaitā sportistes no Ķekavas novada sporta skolas.
Aicina uz tikšanos ar logopēdu
17. februārī plkst. 11.30 PII "Ieviņa" aicina auklītes kopā ar saviem audzēkņiem, kuri vēl neapmeklē pirmsskolas iestādi, uz tikšanos ar bērnudārza logopēdēm.
Aicina vecākus apmeklēt ceturto “Vinnija Pūka skolas” lekciju
Rīgas domes Labklājības departaments laipni aicina vecākus apmeklēt ceturto “Vinnija Pūka skolas” izglītojošo BEZMAKSAS lekciju „Vai mans bērns ir ortopēdiski vesels?”.
Panākumi starptautiskajā mākslas vingrošanas turnīrā “BALTIC FLOWER 2015”
Sacensībās “BALTIC FLOWER 2015” šogad startēja gandrīz 300 jaunās dalībnieces no septiņām valstīm, viņu vidū godalgotas vietas izcīnīja mākslas vingrotājas no Ķekavas novada sporta skolas.
Privātskolas „Gaismas tilts 97” mazie audzēkņi pārstāv Ķekavas novadu Salaspilī
29. janvārī privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” pirmsskolas grupu „Burtiņi” un „Zilbītes” komanda 11 bērnu sastāvā devās uz Salaspils bērnudārzu „Jāņtārpiņš”, lai kopā ar citiem sagatavošanas vecuma bērniem no Salaspils, Olaines un Carnikavas piedalītos viktorīnā „Riti raiti, kamolīti!”.
Bērnudārzā "Avotiņš" jaunas iemaņas apgūst pirmsskolu pedagogi
28.janvārī Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē "Avotiņš” norisinājās jauno pedagogu pieredzes apmaiņas seminārs ,,Lasītprasme un rakstītprasme pirmsskolā”.
Ķekavas novada skolēni veiksmīgi startē starpnovadu skatuves runas konkursā
22. janvārī Ikšķiles vidusskolā norisinājās starpnovadu - Carnikavas, Ķekavas, Salaspils, Olaines, Ikšķiles – skatuves runas un mazās formas uzvedumu konkursa 1. kārta, kurā ar labiem rezuātātiem piedalījās vairāk nekā 20 Ķekavas novada skolu adzēkņi.
Bērnudārzā "Bitīte" tikšanās "Bērna gatavība skolai" ar skolotāju Daini Plūmi
29.janvārī, plkst. 17.45 bērnudārzā ”Bitīte” rīko tikšanos ar Ķekavas vidusskolas sākumskolas skolotāju Dainu Plūmi.
Daugmales skolēni plūc laurus starpnovadu skatuves runas konkursā
22. februārī četri Daugmales pamatskolas skolēni devās pārstāvēt savu skolu starpnovadu skatuves runas konkursā Ikšķilē. Visi ieguva diplomus.
Aizvadīts novada skatuves runas konkurss bērnudārzniekiem
29. janvārī bērnudārzā "Zvaigznīte", Valdlaučos norisinājās skatuves runas konkurss piecus un sešus gadus veciem bērniem no visām novada pirmsskolas izglītības iestādēm.
Mākslas skolas 20 gadu jubilejai veltīta izstāde TC "Liiba"
T/C "Liiba" 2. stāvā apskatāma Ķekavas Mākslas skolas 20 gadu jubilejai veltīta audzēkņu darbu izstāde "Datorgrafika".
Bērnudārza "Ieviņa" audzēkņi vienaudžus aicina uz izrādi
23.janvārī PII ,,Ieviņa’’ konsultatīvais kabinets gaidīja ciemiņus, šoreiz vismazākos, kuri vēl neapmeklē pirmsskolas iestādi, lai noskatītos mūsu iestādes vecākās grupas sagatavoto uzvedumu ,, Kraukšķītis’’ pēc Margaritas Stārastes pasakas motīviem.
Ogres novada sporta centra atklātās sacensības vieglatlētikā
23. janvārī Ogres novada, Lēdmanē, atklātajās sacensībās vieglatlētikā telpās U12 grupai, savus startus aizvadīja vieglatlēti no visas Latvijas, viņu vidū ar labiem rezultātiem startēja vieglatlēti no Ķekavas novada sporta skolas, izcīnot arī godalgotas vietas.
Sporta skolas “Arkādija” atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā
20. janvārī Rīgā, Sporta manēžā norisinājās sporta skolas “Arkādija” ziemas sacensības vieglatlētikā „C” grupai un atlases sacensības Rīgas zonai uz Latvijas čempionātu, kur savus šā gada startus aizvadīja sportisti no visas Latvijas.
Norisinājies skatuves runas konkurss bērnudārzā „Avotiņš”
2015. gada 21. janvārī Ķekavas novada pirmskolas izglītības iestādē ,,Avotiņš” norisinājās skatuves runas konkursa 1. kārta 5-6 gadīgiem bērniem.
Plenērs Rozentāla pilsētā iedvesmo Ķekavas Mākslas skolas audzēkņus
No 19.-30. janvārim Ķekavas Mākslas skolā apskatāma izstāde "Plenērs Rozentāla pilsētā 2014".
Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādes janvārī
Ķekavas novada iestādēs visu janvāri apskatāmas audzēkņu darbu izstādes. Laipni aicināti!
Daugmalē piemin 1991. gada Barikāžu dienas
Šomēnes visā Latvijā piemin 1991. gada Barikāžu dienas. Daugmales pamatskolā šo dienu atzīmējām ar Barikāžu gadadienai veltītu līniju pirms stundām.
Baložu vidusskolas komanda veiksmīgi startē konkursā "Gribi būt mobils"
13.janvārī notika CSDD rīkotā konkursa „Gribu būt mobils!” pirmais no septiņiem reģionālajiem pusfināliem. Tajā pārliecinoši uzvarēja Baložu vidusskolas komanda.
Bērnudārza "Ieviņa" audzēkņi vienaudžus aicina uz izrādi
Piektdien, 23.janvārī plkst. 10.00 aicinam aukļu pakalpojumu sniedzējus ar saviem audzēkņiem un vecākus ar bērniem, kuri neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādi, uz bērnu sagatavoto izrādi "Kraukšķītis".
Ķekavā tiekas Pierīgas izglītības iestāžu vadītāji
14. janvārī jaunās Ķekavas sākumskolas telpās uz semināru pulcējās septiņu Pierīgas novadu apvienības izglītības iestāžu vadītāji, lai paviesotos jaunuzceltajā Ķekavas sākumskolā, kā arī uzzinātu par aktuālo izglītības nozarē.
Ķekavas Mākslas skola dāvina jaunajai sākumskolai sienu gleznojumus
Jaunās sākumskolas ēdnīcā un kafejnīcā apmeklētāji var baudīt īpašu atmosfēru pateicoties ne vien svaigumam, kāds piemīt jaunām telpām, bet arī sienu noformējumam, kas tapis ar Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu un pedagogu rokām.
Starptautiskās sacensības Valga-Valmiera
10.janvārī Valgā, starptautiskajās sacensībās vieglatlētikā telpās savus pirmos šā gada startus aizvadīja vieglatlēti no Latvijas un Igaunijas. Ķekavas novada sporta skolu pārstāvēja vieglatlēts Kristaps Geks. Startējot lodes grūšanā, izcīnīta 3.vietu ar rezultātu 11,88m.
Bērnu vecākus aicina pieteikties konsultācijām pie psiholoģes Daces Bērziņas
2014./2015.mācību gadā Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes "Avotiņš" Konsultatīvais kabinets organizē Ķekavas novada Baložu pilsētā dzīvojošām ģimenēm, kurās ir pirmsskolas vecuma bērni, individuālas psiholoģes Daces Bērziņas konsultācijas par bērna attīstības un aktuāliem jautājumiem.
Daugmales skolēniem stāsta par drošību
9. janvārī Daugmales pamatskolā notika Drošības dienas pasākums.
Sākusies pirmklasnieku uzņemšana nākamajam mācību gadam
Aicinām vecākus pieteikt bērnus uzņemšanai novada vispārizglītojošo skolu 1. klasēs 2015./2016. mācību gadam.
Ziemassvētki Daugmales pamatskolā
19. decembra vakarā Daugmales pamatskolas sporta zālē notika Ziemassvētkiem veltīts pasākums.
Veiksmīgi noslēdzies gads Ķekavas novada sporta skolas peldētājiem
Gada nogalē Ķekavas novada sporta skolas pelētāji piedalījās Starptautiskajā Ziemassvētku turnīrā Liepājā un Ziemassvētku čempionātā Jūrmalā.
Ticību, cerību un mīlestību katrā sirdī!
17. decembra vakarā bērnudārza "Avotiņš” Konsultatīvais kabinets rīkoja Ziemassvētku noskaņu koncertu, kurā pedagogu ansamblis un bērni priecēja Baložu pensionārus un ģimenes ar pirmsskolas vecuma bērniem ar klasiskām un mūsdienīgām Ziemassvētku dziesmām un dejām.
Ziemassvētku balva vieglatlētikā 2014
10. decembrī Jelgavas sporta hallē norisinājās Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas sacensības “Ziemassvētku balva vieglatlētikā 2014“, kurās Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētikas treneres Anitas Kozičas audzēknis Kārlis Degins izcīnīja 1. vietu 50 m skrējienā un 2. vietu 50 barjerās.
Noskaidroti XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Mūsdienu deju lielkoncerta dalībnieki
28.novembrī Īslīces kultūras namā notika Zemgales reģiona XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Mūsdienu deju lielkoncerta repertuāra apguves skate, kur ieradās ap 500 dejotāju no Jelgavas, Tukuma, Ķekavas, Jūrmalas, Auces, Elejas, Bauskas.
Skolotāji smeļas pieredzi Ziemeļvalstu ģimnāzijā
4.decembrī novada svešvalodu skolotāji piedalījās pieredzes apmaiņas pasākumā Ziemeļvalstu ģimnāzijā.
Praktikums pedagogiem bērnudārzā „Zvaigznīte”
24.novembrī bērnudārzā "Zvaigznīte" notika praktikums skolotājām „Ziemassvētku dekoru gatavošana”.
Svētki Latvijas dzimšanas dienā arī bērnudārzā "Bitīte"
14.novembrī bērnudārzā „Bitīte” gan lieli, gan mazi atzīmēja mūsu Latvijas 96.dzimšanas dienu. Šogad svētku pasākuma tēma bija „Latvija no putna lidojuma”.
Bērnudārza "Ieviņa" audzēkņi Latvijas dzimšanas dienā sveic sociālā centra iemītniekus
Kā katru gadu Ķekavas bērnudārza „Ieviņa” bērni devās uz sociālās aprūpes centru, lai iepriecinātu vecos cilvēkus ar mīļu un skanīgu koncerta programmu.
Mākslas vingrotājai Ievai Luīzei Dravai panākumi starptautiskā turnīrā
14.-16. novembrī Luksemburgā norisinājās starptautiskais mākslas vingrošanas turnīrs “Luxembourg cup 2014”, kurā startēja un godalgotas vietas izcīnīja mākslas vingrotāja no Ķekavas novada sporta skolas - V.Mikitanovas un A.Ancītes audzēkne Ieva Luīze Drava.
Bērnudārzā ,,Avotiņš” svin Latvijas dzimšanas dienu
Patriotu nedēļas ietvaros Baložu bērnudārzā ,,Avotiņš” norisinājās divi nozīmīgi pasākumi.
Bērnudārzā "Ieviņa" skan Latvijas himna
Visi vēl tikai gatavojas Latvijas dzimšanas dienas atzīmēšanai, bet bērnudārzā "Ieviņa" mazo skanīgās balstiņas jau dziedāja Latvijas himnu, skandēja skaistākos dzejoļi par mūsu mīļo zemīti un izdejoja tautas deju raksti.
Baložos bērnu vecākus aicina pieteikties konsultācijām ar psihologu
Baložu bērnudārza "Avotiņš” konsultatīvais kabinets organizē individuālas konsultācijas ar psiholoģi Daci Bērziņu par bērna attīstības jautājumiem. Aicina pieteikties Baložu pilsētā dzīvojošas ģimenes, kurās ir pirmsskolas vecuma bērni.
Mārtiņdienas lustes bērnudārzā "Ieviņa"
Bērnudārza "Ieviņa" konsultatīvais centrs aicina auklītes kopā ar bērniem apmeklēt Mārtiņdienas pasākumu.
Baložos bērnus aicina ar prieku apgūt angļu valodu
Baložu bērnudārza "Avotiņš" konsultatīvais kabinets piedāvā bezmaksas angļu valodas nodarbības pirmsskolas vecuma bērniem. Pieteikšanās līdz 14.novembrim.
Ķekavas novada sporta skolas darba plāns novembrim
Ķekavas novada sporta skola plāno darbu un izvirza jaunus mērķus nākamajam mēnesim.
Izglītības iestāžu darba plāns martam un aprīlim
Skaidrs Ķekavas novada izglītības iestāžu darba plāns nākamajam periodam.
Sekmīgi aizvadītas sacensības mākslas vingrošanā “Rudens 2014”
18.-19. oktobrī, Rīgas Teikas vidusskolā norisinājās Latvijas Mākslas vingrošanas kluba mākslas vingrošanas sacensības „Rudens 2014”, kurās veiksmīgi savus startus aizvadīja Ķekavas novada sporta skolas audzēknes.
Rudens cepuru balle bērnudārzā "Zvaigznīte"
14.oktobrī bērnudārzā „Zvaigznīte” notika tematiskais rīts „Rudens cepuru balle”, pēc kuras tika atklāta arī cepuru izstāde.
Novada pirmsskolas iestāžu pedagogi ciemojas pie kolēģiem Ķemeros
Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestāžu metodiķes un metodiskās apvienības padomes skolotājas 8.oktobrī viesojās jaunajā Ķemeru pirmsskolas izglītības iestādē "Austras koks", kas ir viens no vizuāli skaistākajiem un mūsdienīgākajiem bērnudārziem Latvijā.
Miķeļdiena bērnudārzā "Ieviņa"
Kā katru gadu, rudens bagātākos svētkus Miķeļus , PII ,,Ieviņa`` sagaidīja tradicionāli krāšņi un jautri.
Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi trešie Rīgas domes atklātās meistarsacīkstes regbijā
27. - 28. septembrī Rīgas Futbola skolas stadionā norisinājās Rīgas domes atklātās meistarsacīkstes regbijā U13 un U18 vecuma grupās bērniem un jauniešiem, kurās ar labiem panākumiem piedalījās Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi. U18 grupas sacensībās piedalījās četras komandas. Šajā grupā ĶNSS izcīnīja godpilno 3 vietu.
Stipro vīru spēles bērnudārzā „Bitīte”
16. septembra pēcpusdienā Tēvu dienas ietvaros bērnudārza „Bitīte” rotaļu laukumā pulcējās bērni ar saviem tētiem un mammām, lai piedalītos Stipro vīru spēlēs. Šis pasākums jau kļuvis par bērnudārza tradīciju un tiek ļoti kupli apmeklēts.
Ķekavas Mākslas skola uzņem pirmsskolas vecuma bērnus
Ķekavas Mākslas skolā ar 16. septembri tiek uzsākta pirmsskolas vecuma bērnu nodarbību grupu komplektēšana.
„Filter” velokausa lielais fināls Tukumā
14. septembrī Tukumā noslēdzās “Filter” kausa izcīņas pēdējais, 7. posms velobraukšanā.
Pirmsskolas izglītības iestāžu metodiķi izvirza mērķus jaunajam mācību gadam
11.septembrī Ķekavas novada pašvaldības telpās darba sanāksmē tikās novada izglītības iestāžu, kas realizē pirmsskolas izglītības programmu, metodiķi un metodiskās apvienības (MA) padomes pārstāvji.
Ķekavas sporta skolas pasākumu plāns septembrim
Sporta skolas audzēkņi un treneri gatavi jaunajam mācību gadam un atgriežas uz starta.
Daugmales pamatskolā atkal visas klases
Uzsākot 2014./2015.mācību gadu, Daugmales pamatskolā atkal ir pilns klašu komplekts - visas deviņas klases pirmo reizi pēc vienpadsmit gadu pārtraukuma, kopā- 121 skolēns, 18 pedagogi; pirmsskolas grupa- 84 bērni vecumā no 1,5 - 6 gadiem un 12 pedagogi.
Jaunieši bez maksas var apgūt gandrīz 90 profesijas - pieteikšanās pagarināta līdz 30.septembrim
Līdz 30.septembrim pagarināta pieteikšanās profesionālās izglītības iestādēs, kas piedāvā jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem iegūt profesiju viena vai pusotra gada laikā. Mācības ir bez maksas, jauniešiem pieejama ikmēneša stipendija līdz 115 EUR.
Pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšana
Saskaņā ar Ministru kabineta 2014.gada 17.jūnija noteikumiem Nr.350 ,,Pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas kārtība” pedagogam ir tiesības pretendēt uz jebkuru no kvalitātes pakāpēm, ievērojot III. nodaļā "Nosacījumi pretendēšanai uz kvalitātes pakāpi" minētās prasības.
Arhīvs
  Drukāt