Ķekavas mākslas vingrotājas startē Jūrmalā
28. un 29.septembrī, Jūrmalas Sporta skola organizēja Jūrmalas pilsētas atklātās meistarsacīkstes mākslas vingrošanā.
"Ķekavas kauss 2013" vieglatlētikas mešanas sektora atklāšanas sacensības
9.novembrī plkst.12:00 Ķekavas novada sporta skola organizē vieglatlētikas mešanas sektora atklāšanas sacensības "Ķekavas kauss 2013" Ķekavas novada laukumā Fortius, blakus Ķekavas sporta klubam.
Skolotāji apmeklē LR Augstāko Tiesu
11.oktobrī Ķekavas novada vēstures un sociālo zinību skolotāji apmeklēja LR Augstāko Tiesu.
Baložos viesojas Japānas vēstniecības kultūras atašejs
1.oktobrī Baložu skolu apciemoja viesis no Japānas vēstniecības, kultūras atašejs Masajuki Uezono.
Par Ķekavas novada Daugmales pagasta teritorijas plānojuma grozījumu redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai
Saskaņā ar Ķekavas novada Domes 2013. gada 10.oktobra lēmumu Nr.2.§8. „Par Daugmales pagasta teritorijas plānojuma grozījumu redakcijas nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai” (protokols Nr.29) nodota Ķekavas novada Daugmales pagasta teritorijas plānojuma 2007.-2019.gadam ar 2009. gada grozījumiem grozījumu redakcija publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai.
MTB velomaratons Pļaviņās
6.oktobrī sporta un atpūtas kompleksā „Mežezers” Pļaviņu novadā noslēdzās pēdējais 2013.gada 5.MTB velomaratons.
Ķekavas novada pārstāvji viesojas Jelgavā
9. oktobrī Ķekavas novada izglītības iestāžu logopēdes apmeklēja Jelgavas pirmsskolas izglītības iestādi Rotaļa.
Radošo darbu konkurss jauniešiem „Esi krietns, esi PRET korupciju!”
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rīko radošo darbu konkursu jauniešiem „Esi krietns, esi PRET korupciju!”. Nosūtu aicinājumu skolēniem un studentiem piedalīties KNAB radošo darbu konkursā, kas veltīts pretkorupcijas tēmai.
Godina labākos skolotājus novadā
Jau tradicionāli Skolotāju dienai veltītajā pasākumā, 4. oktobrī, pašvaldība vienkopus pulcēja novada pedagogus, lai godinātu Ķekavas novada labākos skolotājus pirmsskolas, vispārējās un profesionālās ievirzes izglītības programmās 2012./2013. mācību gadā.
Miķeļdiena PII ,,Avotiņš”
Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē ,,Avotiņš” 25.septembrī norisinājās tradicionālie ražas svētki - Miķeļdiena.
Latvju zīmes „Ieviņā”
Latvieši kopš seniem laikiem zināja zīmju spēku un izmantoja to sargājot savu ģimeni un mājokli. Latvju zīmes arī tagad tiek akmenī kaltas, kokā grebtas, ieaustas jostās un segās, izadītas zeķēs un izšūtas.
Ķekavas novada izglītības iestāžu pedagogu konkurss
Mērķis – apzināt un izvērtēt pedagogu darba rezultātus izglītības jomā, motivēt pedagogus radošai darbībai audzināšanas darbā, mācību priekšmetu metodikā un sabiedriskajās aktivitātēs, kā arī izteikt pateicību un apbalvot izglītības iestāžu pedagogus par ieguldījumu mācību un audzināšanas darbā.
Selīnai Spūlei jauns personiskais rekords
21.septembrī Kokneses novada vidusskolas stadionā norisinājās rudens sacensības mešanu disciplīnās vieglatlētikā „Kokneses kauss 2013”. Sacensības notika vesera, diska, šķēpa mešanās un lodes grūšanā. Savus startus aizvadīja arī Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi.
Ķekavas novada atklātās sacensībās velokrosā "Baloži 2013"
21.septembrī Baložos norisinājās 4.posma Ķekavas novada atklātās sacensības velokrosā „Baloži 2013”. No Ķekavas novada sporta skolas startēja riteņbraucēju grupas audzēkņi.
Vladlenam Gurkinam 1.vieta SEBA noslēguma 6.posmā
22.septembrī Tukumā, norisinājās SEBA noslēguma 6.posms. Sacensībās startēja Ķekavas novada sporta skolas riteņbraukšanas grupas audzēkņi, no kuriem veiksmīgākais Vladlens Gurkins V14 grupā izcīnīja 1.vietu.
Metodisko apvienību vadītāji tiekas darba sanāksmē
Ķekavas novada pedagogu metodiskās apvienības vadītāji tikās kārtējā darba sanāksmē, lai izvērtētu prioritāros mērķus jaunajam mācību gadam, kā arī saskaņoja tālākās darbības virzienus mērķtiecīgai izglītības kvalitātes paaugstināšanai.
Aizvadīta novada vecāku sapulce
18. septembrī Ķekavas vidusskolā norisinājās novada izglītības iestāžu bērnu vecāku sapulce. Sapulces mērķis bija aizsākt diskusiju par izglītības kvalitāti Ķekavas novadā un noskaidrot vecāku viedokli par šībrīža problēmām izglītības jomā novada mācību iestādēs.
MySport MTB Kauss 2013
2013.g.14.septembrī Amatciemā notika MySport MTB Kausa 2013, 5.posms.
„RSB Latvello” velokross Gustava Pētersīļa atbalstam
2013.g.15.septembrī Mārupītes parkā norisinājās talantīgajam Latvijas BMX sportistam Gustavam Pētersīlim veltītas „ RSB Latvello” velokrosa sacensības, kurās tika aicināts piedalīties ikviens velosporta cienītājs.
Vizuālās mākslas studija pieaugušajiem
Ķekavas Mākslas skola aicina uz vizuālās mākslas studiju pieaugušajiem kopā ar mākslinieci Ilonu Korņilko.
Noslēdzies projekts „Tu vari!”
Draudzība, smaids, līdzi jušana, sapratne, atbalsts, prieka asaras- tās ir emocijas, kuras Ķekavas novada jaunieši piedzīvoja projekta „Tu vari!” laikā visas vasaras garumā dzīvnieku patversmē „Mežavairogi”.
Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādes septembrī
Aicinām aplūkot Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādes septembra mēnesī.
Izglītības un zinātnes ministrijas atbildes uz šobrīd aktuālākajiem jautājumiem par mācību līdzekļu nodrošināšanu
6. septembrī Izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis, Izglītības valsts kvalitātes dienesta vadītāja Inita Juhņēviča un ministrijas Izglītības departamenta direktore Evija Papule skaidroja par mācību līdzekļu iegādi, darba burtnīcām, vecāku tiesībām un skolu iespējām.
Noslēgusies Ķekavas novada pedagogu konference
22. augustā uz gadskārtējo izglītības darbinieku konferenci pirms jaunā mācību gada Baložu vidusskolā pulcējās Ķekavas novada vispārizglītojošo skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu direktori, vietnieki un skolotāji.
Noslēgusies Ķekavas novada pedagogu konference
22. augustā uz gadskārtējo izglītības darbinieku konferenci pirms jaunā mācību gada Baložu vidusskolā pulcējās Ķekavas novada vispārizglītojošo skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu direktori, vietnieki un skolotāji.
Sporta skola uzņem audzēkņus jaunajā mācību gadā
Ķekavas novada sporta skola uzņem audzēkņus jaunajam 2013/2014 mācību gadam profesionālās ievirzes izglītības programmās.
Zinību dienas svētki PII "Avotiņš"
Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde "Avotiņš" aicina piedalīties Zinību dienas svētkos!
Brīvas vietas mājas bērnudārzā Burkānu balle
Mājas bērnudārziņā Burkānu balle no septembra ir pieejamas brīvas vietas.
Brīvas vietas mājas bērnudārzā Burkānu balle
Mājas bērnudārziņā Burkānu balle no septembra ir pieejamas brīvas vietas.
Brīvas vietas mājas bērnudārzā Burkānu balle
Mājas bērnudārziņā Burkānu balle no septembra ir pieejamas brīvas vietas.
Raibās pupas svētki 2013
No 28. līdz 31. augustam atvērto durvju dienas Rāmavas bērnudārzā Raibā pupa.
Attīstības centrs bērniem „Poga” Ķekavā ar septembri ir gatavs uzņemt jaunus bērnus
Šī ir lieliska iespēja Jums, vecākiem, un Jūsu bērniem sagatavoties bērnudārza gaitām, iemācīties daudz ko jaunu un izzināt pasauli, rotaļāties ar vienaudžiem.
Skolas zvans aicina
Zinību dienai veltītie svinīgie brīži Ķekavas novada pašvaldības izglītības iestādēs.
Jaunā Ķekavas sākumskola top, atklāšana - 1. septembrī
Ķekavas ainavā pamazām dabiski iekļāvusies jaunā sākumskolas ēka, celtniecības darbi tuvojas noslēgumam, patīkamā satraukumā ir pirmo klašu audzēkņu sirsniņas, uzlūkojot nākamo mācību iestādi. Tuvojas brīdis, kad ēku piepildīs bērnu čalas un smiekli.
Ikgadējā konferencē pulcēsies pedagogi
Ķekavas novada pašvaldības Izglītības daļa 22. augustā rīko novada izglītības iestāžu pedagogu konferenci Baložu vidusskolā, lai informētu par aktualitātēm jaunajā 2013./2014. mācību gadā, piedāvātu iespēju noklausīties nozares speciālistu lekcijas par dažādām tēmām un piedalīties darba grupās.
Ķekavas novada Jauniešu simfoniskajam orķestrim - notikumiem bagāta vasara
No 33. Starptautiskā Mainas – Špesartas reģiona Jauniešu mūzikas festivāla ar izciliem panākumiem atgriezies Ķekavas novada Jauniešu simfoniskais orķestris, atvedot augstākā līmeņa jeb excellent sertifikātu!
Drošības dēļ aicina vecākus pieskatīt bērnus vasaras brīvlaikā
Vasaras brīvlaikā bērniem ir daudz vairāk brīvā laika un nav skolotāju uzraudzība, tādēļ Reģionālā pašvaldības policijas darbinieki aicina vecākus pastiprināti sekot līdzi bērnu gaitām.
Iepazīsti jaunatnes centra jaunās ēkas projektu
25. jūlija Ķekavas novada domes sēdē deputāti tika iepazīstināti ar Ķekavas novada jaunatnes iniciatīvu centra jaunās ēkas idejisko skiču projektu (metu).
Ķekavas vidusskolā māca videi draudzīgu dzīvesveidu
Ikviens domā par savu un sev tuvo cilvēku nākotni. Kāds un kas es būšu tuvākā vai tālākā nākotnē? Kas notiks ar maniem bērniem, mazbērniem? Parasti ar to domājam savu un viņu labklājību, izglītību, veselību. Retāk domājam par vidi, kurā dzīvojam un dzīvos mūsu bērni, mazbērni.
Riteņbraucēju panākumi Madonā
Š.g. 07.jūlijā Madonā norisinājās riteņbraucēju sacensības „MY Sport” 4.posms, kurās piedalījās Ķekavas novada sporta skolas riteņbraucēju grupas audzēkņi.
SEB MTB maratons Vietalvā
Š.g. 14.jūlijā SEB MTB maratonā, kas notika Vietalvā, startēja un godalgotas vietas izcīnīja sporta skolas audzēkņi.
Latvijas Čempionāts XCO velokrosā Baldonē
Š.g.21.jūlijā Baldonē, Riekstu kalna trasē risinājās Latvijas Čempionāts XCO velokrosā. Kārtējo reizi godalgotas vietas izcīnījuši Ķekavas novada sporta skolas riteņbraucēji.
Vieglatlētu starti Latvijas čempionātos
Š.g.28.-29.jūnijā Jēkabpilī notika Latvijas čempionāts „A” grupai. Sacensībās piedalījās sporta skolas vieglatlēti. Veiksmīgākais starts Sindijai Bukšai 100 m sprinta distancē ar rez.12,67sek.un izcīnīta 3.vieta.
Valdlaučos darbu sāk bērnu dienas pieskatīšanas centrs
Valdlaučos ar 1.jūliju darbojas bērnu dienas pieskatīšanas centrs "Jautrā Vīnodziņa".
Radošās darbnīcas „Krāsas un Pasakas” Ķekavas vidusskolā
No 3.jūnija līdz 14.jūnijam 44 Ķekavas vidusskolas skolēni aktīvi rosījās radošās darbnīcās „Krāsas un Pasakas”.
Starptautiskās mākslas vingrošanas sacensības „Miss Summer”
14.-16.jūnijā Kauņā, norisinājās Starptautiskās mākslas vingrošanas sacensības „Miss Summer”. Sacensībās piedalījās Ķekavas novada sporta skolas mākslas vingrotājas.
Darbnīcas jauniešiem
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Kompleksi atbalsta pasākumi” ietvaros uzsāk jaunu aktivitāti jauniešiem bezdarbniekiem „Darbnīcas jauniešiem”. Jaunajā pasākumā varēs piedalīties tie NVA reģistrētie jaunieši bezdarbnieki vecumā no 15 līdz 24 gadiem, kuri nav ieguvuši profesionālo izglītību vai nav bijuši iepriekš nodarbināti.
Piedāvājam noskatīties video no tehniskās jaunrades dienām Ķekavas novadā
Jau ziņots, ka ar lielu entuziasmu un zinātkāri Ķekavas novada izglītības iestāžu skolēni 18.aprīlī Baložu vidusskolā piedalījās tehniskās jaunrades darbnīcās, kuras organizēja Ķekavas novada pašvaldības Izglītības daļa sadarbībā ar uzņēmumu „Kurzemes Democentrs”. Piedāvājam noskatīties video no par šo pasākumu.
Aizputes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā
25. maijā Aizputē norisinājās sacensības „Aizputes novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem un „A” grupas jauniešiem”.
Vecāku nedēļa pirmsskolas izglītības iestādē "Zvaigznīte"
Pirmsskolas izglītības iestāde "Zvaigznīte" un tās konsultatīvais punkts no 20. - 24.maijam rīkoja Vecāku nedēļu.
Latvijas meistarsacīkstes Alsungā
26.maijā Alsungā norisinājās Latvijas meistarsacīkstes riteņbraukšanā kritērija disciplīnā. Tajās piedalījās un bez godalgotām vietām neizpalika arī Ķekavas novada sporta skolas riteņbraukšanas grupas audzēkņi.
Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts mākslas vingrošanā
No 25. - 26.maijam Jūrmalā, norisinājās „Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts mākslas vingrošanā”.
Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā
No 22. līdz 23.maijam Rīgā, Daugavas stadionā norisinājās „Rīgas 2013.gada atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā”.
Jana Ašmenska izcīna pirmo vietu
12.maijā Ogres novada sacensībās mākslas vingrošanā „Ogres kauss 2013”, startējot 3.sporta klasē 2004.gadā dzimušas un jaunākas, 1.vietu izcīnīja Ķekavas novada sporta skolas audzēkne Jana Ašmenska.
XIX Starptautiskais mākslas vingrošanas turnīrs „MAZĀS ZVAIGZNĪTES 2013”
No 17. Līdz 18.maijam norisinājās tradicionālās starptautiskās sacensības mākslas vingrošanā “Mazās Zvaigznītes”, kurās piedalās visjaunākās vingrotājas. Šopavasar sacensībās piedalījās 184 meitenes vecumā no 5 līdz 13 gadiem.
Riteņbraucēju panākumi Ozolkalnā
19.maijā startējot Mysport MTB kausa 2.posmā, Ozolkalnā Ķekavas novada sporta skolas riteņbraukšanas grupas audzēkņi izcīnīja godalgotas vietas.
2013. gada izlaidumi
Ķekavas novada izglītības iestāžu izlaidumi 2013. gadā.
Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestāžu metodisko materiālu skate
Ceturtdien, 16. maijā PII "Ieviņa" notika Ķekavas novada izglītības iestāžu, kuras īsteno pirmsskolas izglītības programmas, pedagogu izstrādāto metodisko materiālu "Es un mana Latvija" skate.
Pašvaldība līdzfinansē septiņas vasaras nometnes bērniem
Jau trešo gadu Ķekavas novada pašvaldībā tika izsludināts atklātais konkurss bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektiem.
Pašvaldība līdzfinansē septiņas vasaras nometnes bērniem
Jau trešo gadu Ķekavas novada pašvaldībā tika izsludināts atklātais konkurss bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektiem.
Mākslas dienas Ķekava 2013
17. maijā plkst. 15.00 Ķekavas kultūras namā norisināsies projektu nedēļas noslēguma pasākums Mākslas dienas Ķekava 2013.
Balva par izciliem sasniegumiem starptautiskā līmenī
Latvijas Kultūras ministrijas gada balvu par izciliem sasniegumiem starptautiskajos konkursos 2012.gadā, šogad 10.maijā saņēma Ķekavas Mākslas skolas absolvente Dārta Berkmane un viņas skolotāja Signe Kalēja.
Jauno vieglatlētu starti sacensībās Salaspilī
10.maijā Salaspils pilsētas stadionā norisinājās Salaspils sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības „Salaspils Pavasaris 2013”. Tajās piedalījās jaunie vieglatlēti no Ogres, Carnikavas, Salaspils un Ķekavas novada sporta skolas.
Ķekavas novada sporta skolas riteņbraucējiem panākumi SEB MTB maratona 1. posmā
12.maijā norisinājās SEB MTB 1.posms Cēsis – Valmiera, kurā piedalījās Ķekavas novada sporta skolas riteņbraukšanas grupas audzēkņi.
Ventspils Deju aerobikas festivāls “Dejas prieks”
27.aprīlī Ventspilī jau trīspadsmito reizi notika Deju aerobikas festivāls “Dejas prieks”, kurā pirmo reizi piedalījās arī Ķekavas Sporta skolas mākslas vingrotājas - treneres Natālijas Čekit audzēknes.
Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētes izcīna medaļas
2013.gada 2.maijā Aizkrauklē norisinājās Aizkraukles novada sporta skolas sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā „Metēju diena”. Sacensībās startēja un godalgotas vietas izcīnīja Ķekavas novada sporta skolas vieglatlētikas grupas audzēknes.
Ķekavas novada riteņbraucēji izcīna godalgas Mysport MTB kausa 1.posmā
2013. gada 1. maijā Tomē, norisinājās Mysport MTB kausa 1.posms. Sacensībās piedalījās Ķekavas novada sporta skolas komanda, izcīnot godalgotas vietas.
Profesionālās pieredzes apmaiņas seminārs ,,Integrētu mācību materiālu izmantošana sešgadīgo bērnu apmācībā”
15. maijā Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē "Avotiņš" norisināsies pofesionālās pieredzes apmaiņas seminārs - ,,Integrētu mācību materiālu izmantošana sešgadīgo bērnu apmācībā”.
Ķekavas vidusskolas komanda uzvar ZZ čempionāta pusfinālā
8.maijā Ķekavas vidusskolas 8.b klase ar klases audzinātāju Rainu Sulu un 4.b klase ar klases audzinātāju Ilonu Jēkabsoni piedalījās ZZ Čempionāta pusfinālā Dobelē. Spraigā cīņa 8.b klase izcīnija 1. vietu!
Ķekavas Mākslas skolas izstādes maijā
Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādes maija mēnesī.
Apsveicam Agati Annu Grebži
2013.gada 5.aprīlī Latvijas Universitātes Humanitāro zinātņu fakultātē norisinājās Latviešu valodas un literatūras 39.valsts olimpiādes trešais posms. Novadu un pilsētu olimpiādē kopumā piedalījās 1375 skolēni, savukārt valsts olimpiādē piedalījās 83 skolēni. Mūsu novada Privātās pamatskolas Gaismas tilts 9.klases audzēkne Agate Anna Grebže ieguva 1.pakāpes diplomu (skolotāja Silvija Zītare).
Starpnovadu vizuālās mākslas olimpiāde
Jau otro gadu pēc kārtas, Ķekavas novadā norisinās starpnovadu vizuālās mākslas olimpiāde 2.-6.klasēm. Vizuālās mākslas olimpiādes temats „Tautas dziesmas ilustrācija”.
Darbīga nedēļa Ķekavas novada izglītības iestāžu Atbalsta personālam
Pagājušā nedēļa Ķekavas novada Atbalsta personālam ( logopēdiem, psihologiem, speciālajiem un sociālajiem pedagogiem) bija ļoti darbīga un izglītojoša.
Apsveicam Janu Ašmensku
No 27. līdz 28.aprīlīm starptautiskajās sacensībās mākslas vingrošanā „RVS Rīga 2013” Rīgā, piedalījās un godalgotu otro vietu izcīnīja Ķekavas novada sporta skolas mākslas vingrotāja Jana Ašmenska. Jana startēja audzēkņu grupā - 2004.gadā dzimušas un jaunākas.
PII “Bitīte” viesojās studenti no Perigord pilsētas Francijā
Bērnudārzā „Bitīte” no 15. līdz 26. aprīlim viesojās 8 Francijas studenti no Eiropas mobilitātes apmaiņas programmas.
PII “Bitīte” popiela
18.aprīlī PII „Bitīte” jautrība sita augstu vilni, jo noritēja muzikāls pasākums – popiela.
Gaismas iela skicēs un maketos
Ikgadējās Mākslas dienas un projektu nedēļa šogad Ķekavas Mākslas skolā noslēgsies ar dažādu ideju risinājumiem Gaismas ielai. Darbu tēma – GAISMA.
Ķekavas Mūzikas skolā norisināsies Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas klavieru klases audzēkņu koncerts
29. aprīlī, plkst 17.00, Ķekavas Mūzikas skolā norisināsies Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas skolotājas Sandras Saņeckas klavieru klases audzēkņu koncerts.
I. Salaka piemiņas turnīrs brīvajā cīņā
Š.g. 13.aprīlī, Cēsīs norisinājās Ivara Salaka piemiņas turnīrs brīvajā cīņā 2013.
Ķekavas novada sporta skolas riteņbraucēju panākumi
21.aprīlī, Tērvetes novada Kroņaucē norisinājās tradicionālais pavasara meistarsacīkšu grupas brauciens. Zēnu grupas braucējiem veicot 24 kilometru distanci, cīņā par uzvaru pārliecinoši ātrākais bija Ķekavas novada sporta skolas audzēknis Vladens Gurkins. Otrā vieta Kristoferam Bindemanim.
Ķekavas novada pašvaldība izsludina konkursu pirmsskolas izglītības pakalpojuma sniegšanai
Lai nodrošinātu pirmsskolas izglītības pakalpojuma pieejamību, Ķekavas novada pašvaldība izsludina konkursu pirmsskolas izglītības pakalpojuma sniegšanai Ķekavas novada administratīvajā teritorijā deklarētiem pirmsskolas vecuma bērniem Ķekavas novadā esošajās privātās izglītības iestādēs, kas spēj nodrošināt licencētas pirmsskolas izglītības programmas realizāciju bērniem vecumā līdz 7 gadiem 12 stundas dienā.
Atvērto durvju diena PII "Avotiņš"
Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde "Avotiņš" aicina uz atvērto durvju dienu, 2013. gada 24. aprīlī plkst. 9.00.
Matemātikas, informātikas un dabaszinību skolotāji iepazīstas ar jaunajām tehnoloģijām Ventspilī
12. aprīlī Ķekavas novada skolotāji devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Ventspili.
Skatuves runas pulciņam „Ķocis” I pakāpes diploms literāro uzvedumu skatē valstī
2013. gada 16. aprīlī privātās pamatskolas „Gaismas tilts 97” skatuves runas pulciņš „Ķocis” ar literāro uzvedumu O. Vācietis „Kamēr nav par vēlu” piedalījās literāro uzvedumu konkursa „Ievelc dziļā elpā savu Latviju” 2. kārtā Jaunmārupē.
ĶEKAVAS MĀKSLAS SKOLA UZŅEM AUDZĒKŅUS
Ķekavas mākslas skola uzņem audzēkņus 2013./2014. mācību gadam.
Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "IERAUGI NOVADĀ"
No 15. aprīļa līdz 30. septembrim Ķekavas baznīcā norisināsies Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "IERAUGI NOVADĀ".
PII ,,Avotiņš” Lieldienu tradīcijas
3. aprīlī PII "Avotiņš" norisinājās Lieldienu pasākums.
Ķekavas novada sporta skolas sacensības brīvajā cīņā
No 1. līdz 2.martam Ķekavas novada Daugmales pagasta pamatskolas sporta zālē norisinājās sacensības brīvajā cīņā 2013.
Ķekavas novada sporta skolas audzēkne gūst panākumus
No 6. līdz 7. aprīlim Latvijas Mākslas Vingrošanas kluba sacensībās „Sniegpulkstenīši 2013” Rīgā, piedalījās un panākumus guva Ķekavas novada sporta skolas audzēkne. Startējot jaunākajā grupā, 2004.g. un jaunākas, vingrojumā bez priekšmeta, Jana Ašmenska izcīnīja 3.vietu.
Norisinājies skatuves runas konkurss pirmsskolas vecuma bērniem
13. martā Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestādē Avotiņš norisinājās skatuves runas konkurss pirmsskolas vecuma bērniem.
Norisinājies starpnovadu skatuves runas konkurss
20. martā Doles tautas namā norisinājās starpnovadu skatuves runas konkurss.
Godalgotas vietas „Lieldienu kauss” izcīņā, Talsos
Š.g.30.martā Talsu novada atklātajās sacensībās „Lieldienu kauss”, telpās piedalījās un panākumus guva Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi.
Ķekavas Mākslas skolas pedagogu izstāde
No 08.04.-30.04.2013. Ķekavas Mākslas skolas izstāžu zālē norisināsies pedagogu darbu izstāde.
Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "Ainava"
No 03.04.-17.06.2013. Ķekavas novada Doms telpās norisinās Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "Ainava".
Ķekavas Mākslas skolas pedagogu izstāde
No 08.04.-30.04.2013. Ķekavas Mākslas skolas izstāžu zālē norisināsies pedagogu darbu izstāde.
TEĀTRA IZRĀDES BĒRNIEM
Ķekavas novada pirmsskolas pedagogi šajā mācību gadā iestudēja izrādes bērniem. Laika posmā no 18 – 28. martam, atzīmējot Teātra dienu, tās tika izrādītas visās novada pirmsskolas izglītības iestādēs.
Ķekavas novada jauniešu simfoniskajam orķestrim – lielisks sniegums konkursā MUSICA DA CAMERA
13. martā Ogres Mūzikas skolā izskanēja Latvijas mūzikas skolu stīgu ansambļu un stīgu orķestru konkurss MUSICA DA CAMERA 2013, kuru organizēja Latvijas Mūzikas izglītības iestāžu asociācija, atbalstīja Valsts kultūrkapitāla fonds un Ogres Mūzikas skola.
Arhīvs
  Drukāt