Apsveicam Juritu Stikāni
Ar divām goda lentām un kroni no Bulgārijas, konkursa „Little Miss Galaxy”, atgriezās Ķekavas iedzīvotāja Jurita Stikāne. Talantu un Skaistuma konkursā 9 gadīgā ķekaviete ieguva „Little Miss Galaxy 1st Princess” un „Little Miss Beauty” titulus.
Mazo vokālistu konkurss “Cālis 2013”
26.martā norisinājās mazo vokālistu konkurss „Cālis - 2013”, kurā piedalījās visas Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestādes. No katra bērnudārza finālam tika izvirzīti 6 pārstāvji. Kopā konkursā skanēja 24 priekšnesumi, šogad pasākums noritēja PII „Bitīte”.
Noslēgusies e-prasmju nedēļa Ķekavas novadā
E-prasmju nedēļas 2013 laikā tika uzsākta cilvēku pēc 50 gadu vecuma reģistrācija Lattelecom iniciatīvas „Pieslēdzies, Latvija!” 2013.gada bezmaksas datorapmācībām.
Aicinām bērnus piedalīties pavasara brīvlaika nometnē „Ieklausies dabā”
Pavasara nometnē „Ieklausies dabā!” dalībniekiem būs iespēja ar interesantu nodarbību, eksperimentu un ekskursiju palīdzību paplašināt savas zināšanas par apkārtējo vidi, dabu un procesiem tajā. Bērni tiks mudināti lasīt, pētīt, iegūt informāciju, analizēt un ekspermentāli pārbaudīt iegūtās zināšanas, tādējādi tiks veicināta bērnu interese par eksaktajām zinātnēm un to radošo spēju attīstība
Gatavojoties Dziesmu un deju svētkiem top neparasta tēlniecības izstāde „Dziesmu svētku ceļš”.
20. martā Ķekavas Mākslas skolā notiks radoša tēlniecības darbnīca „Dziesmu svētku ceļš” . Kopā ar jaunajiem māksliniekiem – tēlnieci Lieni Mackus, scenogrāfu Artūru Arni un keramiķi Elīnu Titāni 40 audzēkņi iepazīsies ar Dziesmu un deju svētku ideju, tēlniecības izstādes ieceri un veidos skulptūriņas no baltā māla.
E-prasmju nedēļa Ķekavas novadā
No 18. līdz 24. martam, Ķekavas novadā norisināsies Ē-prasmju nedēļa. Šīs nedēļas laikā bezdarbniekiem, senioriem kā arī vidusskolēniem būs iespēja apgūt un paplašināt savas zināšanas darbam ar datoru. Ē-nedēļas laikā interesentiem būs iespēja apgūt zināšanas par vienoto elektronisko pieteikumu studijām augstskolās, elektronisko parakstu u.c. iespējām.
Comenius projekta dalībnieki viesojas Ķekavas novadā
No 4. Līdz 8. martam Ķekavas novadā viesojas skolu sadarbības Comenius projekta „Tales, Getting our children together” dalībnieki no septiņām valstīm. Latviju šajā projektā pārstāv Ķekavas novada Pļavniekkalna sākumskola.
Ķekavas vidusskolas vokālajam ansamblim „Rasa ” ļoti veiksmīgi aizvadīta konkursa "Balsis" pirmā kārta (2013.g.)
26. februārī, Salaspils Kultūras namā „Rīgava” notika Salaspils, Ķekavas un Olaines novadu izglītības iestāžu vokālās mūzikas konkurss „Balsis” 1.kārta. Tajā dalību ņēma 18 vokālie ansambļi, trijās vecuma grupās.
Izstāde "Pašdarinātie skaņu rīki"
Pirmsskolas izglītības iestādes "Zvaigznīte" konsultatīvais kabinets kopā ar iestādes mūzikas skolotāju un citiem pedagogiem no 26.februāra rīkoja izstādi "Pašdarinātie skaņu rīki".To izmantošana veicina bērnu radošo domāšanu,dod iespēju bērnam radīt pašam savu mūziku.Bērni mācās ieklausīties un pētīt skaņas,meklēt dažādus spēles veidus,izdomāt nosaukumus jaunradītajiem rīkiem.
Latviešu valodas kursi
Ķekavas novada pašvaldība aicina novada iedzīvotājus pieteikties latviešu valodas kursiem, aizpildot anketu interneta vietnē www.kekavasnovads.lv sadaļā Izglītība.
Ķekavas vidusskolas skolēni iegūst velosipēda vadītāja apliecības
No 18. - 22. februārim Ķekavas vidusskolas 6. klašu skolēni apgūts ceļu satiksmes noteikumus, tiekas ar Valsts ceļu policijas pārstāvi, kā arī apmeklē nodarbības Ķekavas pašvaldības policijā. Projekta nedēļas noslēgumā katrs skolnieks ieguva velosipēdista vadītāja apliecību.
Ķekavas vidusskolas skolēni iegūst godalgotas vietas erudīcijas konkursā
15. februārī Ķekavas vidusskolas skolēni devās uz Saldus pilsētu, kur piedalījās www.baiba-school.com rīkotājā erudīcijas konkursā. Spēlē „Alfabēta feja” Ķekavas vidusskolas komanda „Spicie burti” ieguva otro vietu, bet otra Ķekavas vidusskolas komanda „Zibenīgie cipari”, spēlē „Zinātnieki”, ieguva pirmo vietu.
Notiks lekcijas „Divgadnieka attīstība, uzvedība un situāciju risināšana”
Šī gada 16.martā plkst.10.00 Baložos, bērnu rotaļu un dienas pieskatīšanas centrā „Raibā pupa” (Smilšu iela 9, k 3-84) notiks lekcija „Divgadnieka attīstība, uzvedība un situāciju risināšana”. Lekciju vadīs psiholoģe Dace Bērziņa.
Multeņu ballīte bērnudārzā „Ieviņa”
Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestādē ,,Ieviņa’’ turpinās tematisko izpriecu pasākumi, šoreiz - ,,Multeņu ballīte’’. Notika kas neparasts, jo katrs bija pārvērties par kādu no multfilmu varoņiem.
Novadniekam godalga Latvijas mūzikas skolu Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursā
Latvijas mūzikas skolu Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursā 2. vietas laureāta diplomu sitaminstrumentu grupā saņēma Ķekavas Mūzikas skolas 4. klases audzēknis Valters Karlsons (pedagogs Normunds Everts, koncertmeistare Gunta Šmaukstele).
Arī šogad meklē „gaismas nesējus”
Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrība arī šogad meklē pagasta bibliotekārus – „gaismas nesējus”. Pagastu iedzīvotāji un bibliotēku apmeklētāji aicināti pastāstīt par saviem entuziasma pilnajiem, darbīgajiem, pašaizliedzīgajiem bibliotekāriem, tādējādi novērtējot viņu darbu un pasakot paldies!
Drošības diena bērnudārzā ,,Avotiņš”
Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē ,,Avotiņš” 2013.gada 12.februārī tika organizēts pasākums ,,Drošība uz ceļa”, kurā viesojās Valsts un Reģionālās pašvaldības policijas pārstāvji.
Par Ķekavas novada bērnudārzu dabu vasarā
Ķekavas novada domes sēdē tika izskatīts jautājums par pirmsskolas izglītības iestāžu darbu vasaras mēnešos.
Aicina aktīvus jauniešus pieteikties regbija nodarbībām
Ķekavas novada sporta skolas regbija treneri aicina aktīvos jauniešus un jaunietes pieteikties regbija nodarbībām, lai jau vasarā labākie jaunie regbisti pārstāvētu Ķekavas novadu Latvijas Jauniešu olimpiādē 2013.
Izstādes „Skola 2013” laikā profesionālās izglītības pedagogiem iespēja apmeklēt bezmaksas seminārus
Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts izglītības satura centrs (VISC) izstādes „Skola 2013” laikā aicina profesionālās izglītības pedagogus un prakses vadītājus apmeklēt bezmaksas seminārus 16 nozarēs. Izejot noteiktu moduļu skaitu, ikviens pedagogs saņems apliecību par profesionālo pilnveidi. Semināri papildus sniedz iespēju pretendēt uz stažēšanos kādā Latvijas vai Eiropas Savienības uzņēmumā, tādējādi veicinot pedagogu konkurētspēju Eiropas Savienības līmenī.
Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "Ieraugi novadā"
No 11. februāra līdz 11. aprīlim Ķekavas novada domes ēkā (Ķekavā, Gaismas ielā 19. k. 9) ir apskatāma Ķekavas Mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde "IERAUGI NOVADĀ".
Laikmetīgās mākslas pārstāves mākslinieces Ivetas Laures izstāde „Sieviešu diena”.
Laikmetīgās mākslas pārstāve māksliniece Iveta Laure atzinību guvusi Latvijā un arī Ziemeļvalstīs, piedaloties radošajās darbnīcās Zviedrijā, Islandē, Somijā. Izstādē iekļauti pēdējo gadu darbi no projekta „Sieviešu diena”. Izstāde apskatāma Ķekavas Mākslas skolas izstāžu zālē līdz 1. martam.
Ķekavas jaunieties piedalās seriāla „Eņģeļu māja” filmēšanā
Viss sākās ar telefona zvanu Ķekavas novada pašvaldībai no seriāla „Enģeļu māja” filmēšanas grupas ar lūgumu sniegt informāciju par cilvēkiem, ar kuriem mūsu novads varētu lepoties. Filmēšanas grupai tika sniegta informācijas par vairākiem mūsu novadniekiem. Izvērtējot pieteiktās personas, filmēšanai tika izvirzīts Jaunatnes iniciatīvu centra aktīvists Ingus Fjodorovs.
Ķekavas vidusskolēni viesojas Eiropas Savienības mājā, Rīgā
2013. gada 5. februārī Ķekavas vidusskolas 10. klases skolēni, klases audzinātāja Velta Volosovska un vēstures skolotāja Anita Tenisa apmeklēja Eiropas Savienības (ES) māju Rīgā. Vizītes mērķis bija uzzināt vairāk par Eiropas Savienību, Eiropas Parlamentu un citām ES institūcijām.
Bērnudārzā "Ieviņa" bērni pulcējās raibo pogu šovu
Klāt februāris un PII ,,Ieviņa’’ ir sācies jautrais tematisko izpriecu mēnesis. r dzirdēti dziesmu šovi, redzēti deju šovi, bet šoreiz bērni pulcējās uz raibo pogu šovu.
Bērnudārza ,,Ieviņa’ ’konsultatīvais kabinets aicina aukles un vecākus uz tikšanos
Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestādes ,,Ieviņa’’konsultatīvais kabinets aicina aukļu pakalpojumu sniedzējus un vecākus, kuru bērni neapmeklē bērnudārzu uz tikšanos, kura notiks 2013.gada 20.februārī plkst.19.00 iestādes zālē. Tēma: ,,Skaitāmpantu un pirkstu rotaļu nozīme bērnu emocionālajā un fiziskajā attīstībā’’.
Pateicība par pasākumu „Pašu gatavotu rotaļspēļu izmantošana bērnu attīstības pilnveidošanā”.
Raibās pupas kolektīvs ir pateicīgs par doto iespēju 2013.gada 16.janvārī apmeklēt bērnudārzu „Ieviņa”, kurā bija iespējams piedalīties pasākumā „Pašu gatavotu rotaļspēļu izmantošana bērnu attīstības pilnveidošanā
Darba plāns izglītībā un interešu izglītībā 2013. gada februārim
Darba plāns izglītībā un interešu izglītībā 2013. gada februārim
Teātra izrādes bērniem
Šajā mācību gadā pirmsskolas iestāžu pedagogi ir iestudējuši teātra izrādes bērniem un tās tiks izrādītas visās novada pirmsskolas izglītības iestādēs.
Konkurss Latvijas jaunatnei “Gunāra Astras un viņa līdzgaitnieku/laikabiedru loma Latvijas neatkarības atjaunošanā”
Apritēs šogad 30 gadi, kopš 1983.gada 15.decembrī notika politiskā tiesas prāva pret mūsu visu brīvības un tiesību cīnītāju Gunāru Astru. Lai pieminētu šo notikumu, atgādinot to pēc iespējas plašākai sabiedrībai, vairākas organizācijas ir vienojušās, ka tiek izsludināts pētniecisko darbu konkurss Latvijas jaunatnei “Gunāra Astras un viņa līdzgaitnieku/laikabiedru loma Latvijas neatkarības atjaunošanā”.
IEPAZĪSTI PASAULI EKSPERIMENTĒJOT
2013.gada 23. janvārī pirmsskolas izglītības iestāde ,,Avotiņš” Konsultatīvā kabineta ietvaros organizēja konsultatīvu pasākumu aukļu pakalpojumu sniedzējiem un citiem interesentiem, kā veikt dažādus eksperimentus mājas apstākļos ar pieejamiem dabas materiāliem.
Bezmaksas konsultācijas par izglītības iespējām pieaugušajiem
23. janvārī, Ķekavā, Jaunatnes iniciatīvu centra telpās, Gaismas ielā 17c no plkst.10.00 līdz 16.00 izbraukuma vizītē ieradīsies Pieaugušo izglītības konsultants, kurš ikvienam interesentam bez maksas izstrādās individuāli piemērotu mācību plānu esošās izglītības pilnveidošanai.
PII "Avotiņš" organizē praktisku nodarbību aukļu pakalpojumu sniedzējiem
Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes "Avotiņš" Konsultatīvais kabinets 2013.gada 23.janvārī plkst. 9.30 organizē praktisku nodarbību aukļu pakalpojumu sniedzējiem "IEPAZĪSTI PASAULI EKSPERIMENTĒJOT".
Aicina aukles un vecākus uz konsultatīvajiem punktiem
Ķekavas novada pašvaldība aicina aukles un vecākus izmantot Ķekavas novada pirmsskolas izglītības iestāžu konsultatīvo kabinetu piedāvātās iespējas.
Atbalsta personāla metodiskā apvienība dodas pieredzes apmaiņā
16. janvārī Atbalsta personāla metodiskā apvienība devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Latvijas Bērnu Dzirdes centru un RSU Stomatoloģijas institūtu.
Raibās pupas kolektīvs piedalās PII "Ieviņa" pasākumā
Raibās pupas kolektīvs ir pateicīgs par doto iespēju 2013.gada 16.janvārī apmeklēt bērnudārzu „Ieviņa”, kurā bija iespējams piedalīties pasākumā „Pašu gatavotu rotaļspēļu izmantošana bērnu attīstības pilnveidošanā”.
Brīnumi notiek, ja tiem tic!
Baložu pilsētas kultūras namā 2012.gada 23.decembrī Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes „Avotiņš” Konsultatīvā kabineta darbības ietvaros pedagogu kolektīvs un interešu izglītības pulciņu dalībnieki ieskandināja Ceturto Adventi ar Ziemassvētku mūziklu ,,Kā rūķīši meklēja Ziemassvētku brīnumu?”.
Ielūdz uz Ziemassvētku mūziklu
PII "Avotiņš" ielūdz uz Ziemassvētku mūziklu 23. decembrī plkst. 12.00, Baložu kultūras namā.
Ķekavas novada sporta skolas riteņbraucēji izcīna godalgotas vietas
2012.g. 16. decembrī veloprofa ziemas MTB maratonā, Inčukalnā startēja un godalgotās vietas izcīnīja Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi. 2.vieta Kristoferam Bindemanim un 3.vieta Edgaram Maculēvičam.
Sākusies pieteikšanās vidusskolēnu konkursiem
Šajos konkursos uzvarētājs saņem iespēju ārpus konkursa pieteikties budžeta vietai kādā no Sociālo zinātņu fakultātes bakalaura studiju programmām, savukārt otrās un trešās vietas ieguvējs iegūst papildu punktus līdzdalībai LU Reflekantu konkursā uz studiju vietām LU SZF.
Adventes laiks – gaidīšanas un cerību laiks PII „Avotiņš”
2012. gada 28. novembrī Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē „Avotiņš” konsultatīvais kabinets organizēja radošo darbnīcu Baložu pilsētā dzīvojošām ģimenēm ar bērniem vecumā līdz 7 gadiem.
ADVENTES LAIKS – GAIDĪŠANAS UN CERĪBU LAIKS
Dāvināsim saviem tuvajiem un mīļajiem Ziemassvētku prieku mācoties kopā ar skolotāju Dināru gatavot Adventes vainagu un citas Ziemassvētku dekorācijas.
Iepazīst darbu ar talantīgiem bērniem
21. novembrī Ķekavas novada izglītības speciālisti devās pieredzes apmaiņā uz Ventspili, lai klātienē galvenokārt iepazītu pedagogu darbu ar talantīgiem, radošiem un zinātkāriem bērniem.
Piedalās Rīgas atklātajās jaunatnes meistarsacīkstēs regbijā
Šā gada 19. novembrī, Ķekavas novada sporta skolas regbija nodaļas audzēkņi piedalījās Rīgas atklātās jaunatnes (U20) meistarsacīkstēs regbijā 7, Anniņmuižas stadionā un finālā izcīnīja uzvaru, kas bija zelta medaļu un kausa vērtē.
Dalība Liepājas pilsētas atklātajā čempionātā mākslas vingrošanā
Šā gada 17.novembrī Ķekavas novada sporta skolas mākslas vingrošanas nodaļas audzēknes piedalījās Liepājas pilsētas atklātajā čempionātā mākslas vingrošanā.
Pie kafijas tases jaunieši diskutē ar politiķiem
13. novembrī Doles Tautas namā mūsu novada aktīvākie jaunieši tikās ar Ķekavas novada deputātiem un pašvaldības iestāžu pārstāvjiem, lai diskutētu un sniegtu savu redzējumu par notiekošo novadā, uzklausītu viens otra viedokli un kopā radītu jaunas idejas
Par godu Lāčplēša dienai aicinām piedalīties lāpu gājienā
Svētdien, 2012. gada 11. novembrī Ķekavā norisināsies tradicionālais lāpu gājiens, kura organizēšanu šogad uzņēmušies Jaunatnes iniciatīvu centra jaunieši, kuriem ir savs skatījums uz Lāčplēša dienu.
Izsludina videoklipu konkursu jauniešiem
Net-Safe Latvia Drošāka interneta centrs sadarbībā ar Microsoft Latvia izsludina videoklipu konkursu jauniešiem vecumā no 15 - 19 gadiem „Cieni sevi un citus internetā!”
Metodisko ideju novitātes PII ,,Avotiņš”
2012.gada 7.novembrī Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē ,,Avotiņš” viesojās Ķekavas novada pašvaldības Izglītības daļas un Izglītības komitejas pārstāvji, izglītības metodiķi, atbalsta personāla un projekta ,,Aukļu darbs – misija” dalībnieki, lai apspriestu turpmāko darbību, finansējuma piesaistes iespējas pirmsskolas izglītības iestāžu Konsultatīvajiem punktiem Ķekavas novadā.
Pie Daugmales pamatskolas lepni plīvo Ekoskolu Zaļais karogs
7. novembrī svinīgā pasākumā pie Daugmales pamatskolas mastā tika uzvilkts Ekoskolu Zaļais karogs. Tas tiek piešķirts skolām, kuras ir parādījušas vislabāko sniegumu, ieviešot Ekoskolu programmas prasības. Tā ir atzīta un prestiža vides kvalitātes zīme, ar ko lepojas skolas visā pasaulē.
Ar lepnumu par saviem tautas tērpiem
Ar dejas soli un nenogurdināmu smaidu sejā, projekta autore un vadītāja, Daina Marija Zozuļa uzsāka foto galerijas „Ar lepnumu par saviem tautas tērpiem” atklāšanas svētkus.
Skolotāji gūst pieredzi Tallinā
1. novembrī novada svešvalodu skolotāji Alīna Ivasenko, Daina Plūme, Nataļja Matjanova, Nataļja Samsonova, Valentīna Pakalne, Anna Radzihovska, Svetlana Bondarenko, Ieva Apine , Ludmila Baumane, Zigrīda Smagiņa un vizuālās mākslas skolotāja Astrīda Lesnika devās Valodu MA organizētajā pieredzes apmaiņas braucienā uz Tallinu.
Radošā darbnīca mājturības un vizuālās mākslas skolotājiem
31. oktobrī Pļavniekkalna sākumskolā notika praktiskais seminārs sākumskolu skolotājiem. Pedagogiem tika dota iespēja iepazīties ar dažādām tehnikām un paņēmieniem, kā veidot interesantas nodarbības vizuālās mākslas un rokdarbu stundās, lai mācību darbs būtu interesantāks un aizraujošāks.
Par radošo pieredzi Maltā
Šī gada sākumā man nebija zināms, ka oktobrī došos lieliskā braucienā, kura galvenais mērķis ir iegūt jaunas zinšāsnas, jaunu pieredzi, padalīties ar savu esošo pieredzi, iegūt daudz jaunu draugu no dažādām Eiropas valstīm.
Panākumi riteņbraukšanas krosā
Š.g.28.oktobrī Garkalnē, norisinājās Latvijas rudens čempionāts 2012, riteņbraukšanas krosā ar brīvās izvēles divriteņiem, kur startēja un augstus panākumus guva Ķekavas novada sporta skolas audzēkņi.
Jaunsargu nodarbības Ķekavas vidusskolā
Ar šī gada 5. novembri Ķekavas vidusskolā ikvienam jaunietim - gan zēniem, gan meitenēm, kas sasnieguši 10 gadu vecumu - būs iespēja darboties jaunsargu grupā, kurā varēs ne tikai pilnveidot savu fizisko izturību, bet arī apzināties sevi kā pilnvērtīgu Latvijas Republikas pilsoni.
Lāčplēša dienai un Latvijas dzimšanas dienai veltītie pasākumi Ķekavas novada izglītības iestādēs 2012. gadā
Lāčplēša dienai un Latvijas dzimšanas dienai veltītie pasākumi Ķekavas novada izglītības iestādēs 2012. gadā
Sporta skolas audzēkne izcīnīja sudraba godalgu
Ķekavas novada sporta skolas mākslas vingrošanas nodaļas audzēknes piedalījās Lindesbergspokalen turnīrā mākslas vingrošanā Zviedrijas pilsētā Lindesbergā.
Darba plāns izglītībā un interešu izglītībā 2012.g. oktobrim
Darba plāns izglītībā un interešu izglītībā 2012.g. oktobrim
Informē par pedagogu projekta rezultātiem
Ķekavas novada skolotāju godināšanas pasākuma laikā, 5. oktobrī, Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos” koordinatore Aija Āre informēja klātesošos, ka tieši šajā dienā noslēdzās arī minētais pedagogu projekts.
Auklīte gatava darbam
Ķekavas auklīte Elīza pirmā piedzīvo skaistuma pārvērtības t/c "Libba".
Notiek akcija “Ko darīt ja..”
Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar SIA Out Loud šobrīd skolēnu drošības nedēļas ietvaros īsteno akciju “Ko darīt ja..”, kurā aicina visus Latvijas 1. – 12. klašu skolēnus, kā arī viņu pedagogus iesūtīt aizpildītas anketas par neskaidrām situācijām dažādās skolas vidēs, uz kuriem viņi gribētu saņemt atbildes, lai veidotu savu dzīvi drošāku.
Jūrmalas atklātajās meistarsacīkstēs mākslas vingrošanā izcīna 3. vietu
Š.g. 30. septembrī Jūrmalas atklātajās meistarsacīkstēs mākslas vingrošanā piedalījās Ķekavas novada sporta skolas audzēkne Emmija Ivule un izcīnīja 2003.g.dzimušo vingrotāju grupā 3.vietu.
Ķekavas novada skolēnu autobusu maršruti 2012./2013. m.g.
Aicinām vecākus iepazīties ar apstiprināto Ķekavas novada skolēnu autobusu maršrutiem 2012./2013. mācību gadā.
Daugmales pamatskola šogad saņems Zaļo karogu!
27. septembrī plkst. 11.00, LU Lielajā aulā norisināsies 75 Latvijas izglītības iestāžu apbalvošana par īpašiem panākumiem ilgtspējīgas attīstības, vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanā skolā un tās apkārtnē, piešķirot tām starptautisko Ekoskolas nosaukumu un Zaļā Karoga balvu.
Mazā filozofijas fakultāte
Vēlamies informēt visus vidusskolēnus, ka šogad Latvijas Universitātes Vēstures un filozofijas fakultāte atjauno senu tradīciju – Mazo filozofijas fakultāti.
Ķekavas mūzikas skola aicina uz interešu izglītības nodarbībām
Ķekavas mūzikas skola piedāvā „Muzikālās rotaļas” 2 – 4 gadu veciem bērniem un "Klasisko deju" 4 - 10 gadu veciem zēniem un meitenēm.
Aicina uz baleta nodarbībām
Elīna Šomere aicina uz baleta nodarbībām bērnus no 4 gadu vecuma Baložu vidusskolā un dāmas - Ķekavas mūzikas skolā.
PII „Bitīte” sadarbībā ar Labklājības ministriju un Ziemeļu Ministru padomi īsteno pilotprojektu
Pilotprojekta ietvaros tulkotas un izdotas grāmatas, kā arī izstrādāti metodiskie materiāli pedagogiem un vecākiem.
Jauniešus aicina uz mākslas nodarbībām
Ķekavas Mākslas skola piedāvā Mākslas nodarbības (zīmēšana, gleznošana, skicēšana, karikatūras u.c.) jauniešiem vecumā no 10 - 18 gadiem.
Aicina pirmsskolas vecuma bērnus uz mākslas nodarbībām
Ķekavas mākslas skolā sākas pirmsskolas vecuma bērnu mākslas nodarbību komplektēšana. Nodarbības paredzētas no oktobra līdz aprīlim.
Baložu vidusskolas skolēni piedalās nometnē
Vasaras brīvlaikā, no 12. - 17. augustam, ASV vēstniecība Rīgā sadarbībā ar angļu valodas skolotāju asociāciju LATE,organizēja starptautisko skolēnu nometni "Tolerance Academy", kura jau otro reizi pēc kārtas norisinājās Salacgrīvā.
Apskatāma 8. starptautiskā bērnu un jauniešu mākslas izstāde "IEKĀP RĪGAS MĀKSLĀ"
Izstāde apskatāma Doles Tautas namā, Ķekavas kultūras namā un Ķekavas mākslas skolā no 17.09.-14.10.2012.
R.Ķīlis un vecāku nevalstiskās organizācijas paraksta vēsturisku sadarbības hartu
Izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis un vecāku nevalstiskās organizācijas parakstīja vēsturisku sadarbības hartu, kas pirmo reizi nodrošinās nevis atsevišķu biedrību, bet apvienotu vecāku nevalstisko organizāciju līdzdalību ar izglītības sistēmu saistīto lēmumu pieņemšanas procesos.
PII "Avotiņš" aicina piedalīties Zinību dienas svētkos
Piepūšāmās atrakcijas, koncerts, rotaļas un daudz kas cits - 3.septembrī no plkst.9.00
Izglītības un zinātnes ministra video uzruna par godu jaunā mācību gada sākumam
Izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis par godu jaunā mācību gada sākumam teicis arī video uzrunu.
Notiks Ķekavas novada izglītības darbinieku konference
Konference notiks 2012. gada 24. augustā plkst. 10.00 Ķekavas kultūras namā, lai informētu novada izglītības iestāžu vadītājus un pedagogus par aktualitātēm 2012./2013.mācību gadā.
Ķekavas Mākslas skola uzņem audzēkņus
Ķekavas Mākslas skola uzņem audzēkņus uz brīvajām vietām 2012./2013.mācību gadam.
Pēdējā iespēja pieteikties starptautiskai ekspedīcijai „Eldorado 2012”
Jau sesto gadu pēc kārtas Sabiedriskā labuma biedrība „Vārti ģimenei” organizē starptautisku ekspedīciju Pāvilostas novada mežos. „Eldorado 2012” ir iespēja piedalīties ikvienam jaunietim no 14 līdz 25 gadiem, no visas Latvijas. Starptautiskā ekspedīcija notiks laika periodā no 4. līdz 11.augustam Pāvilostas novada „Lejās”. Pieteikšanās termiņš līdz 18. jūlijam!
Neaizmirstams brīvlaiks sporta nometnē CHIN CAMP
Notiek 6 – 16 gadu vecu bērnu uzņemšana vasaras atraktīvākajā un sportiskākajā bērnu nometnē CHIN CAMP.
Sākusies pieteikšanās bērnu dienas nometnēm "Zanzibāras vasara"
Aktīviem un zinātkāriem bērniem, kam gribas draudzēties, darboties, skriet un lēkt! Piecas dienas no 7 rītā līdz 7 vakarā Skvoša dārzā "Zanzibāra".
5 dienu nometne „Reāls piedzīvojums"
Nometne "Reāls piedzīvojums" ir neatkārtojams piedzīvojumu komplekts, kurā iekļautas pašas aizraujošākās, interesantākās un trakulīgākās prātu nodarbinošās nodarbes, kas ir saistošas vecumposmā no 8-18 gadiem.
Radošā nedēļa Ķekavas novada bērniem
Radošās nedēļas šovasar notiks no 30.jūlija -3. augustam, 6.-10. augustam.
Ķekavas vidusskolas deju kolektīvi Lietuvā
Laikā, kad daļai skolasbiedru jau sākušās vasaras brīvdienas, bet citiem – eksāmenu laiks, Ķekavas vidusskolas deju kolektīvi „Ķekaviņa” (3. – 4.klašu grupa) un „Šeku Reku” viesojās Klaipēdas Mūzikas un mākslas ģimnāzijā Klaipēdas pilsētas jubilejas ietvaros.
PII "Avotiņš" aicina piedalīties Ģimenes svētkos
Konsultatīvais kabinets 2012.gada 29.maijā aicina piedalīties ĢIMENES SVĒTKOS
Neparastie, bet interesantie Ģimenes svētki PII ,,Avotiņš”
Ķekavas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādē ,,Avotiņš” Konsultatīvais kabinets organizēja Ģimenes svētkus Baložu pilsētā dzīvojošām ģimenēm ar bērniem vecumā līdz 7 gadiem. Īpaša svētku noskaņa veidojās pasākuma gaitā, kurā ģimenes ar bērniem varēja izpausties dažādās radošajās aktivitātēs.
Arhīvs
  Drukāt